Romantická večeře na Kristině Hrádku

Potěšte svou drahou polovičku romantickým večerem v prostředí krásného a osobitého hotelu Kristin Hrádek, který byl původně využíván jako letní sídlo knížecí rodiny či lovecký zámeček.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Potěšte svou drahou polovičku romantickým večerem v prostředí krásného a osobitého hotelu Kristin Hrádek, který byl původně využíván jako letní sídlo knížecí rodiny či lovecký zámeček. Na místě Vás čeká výborná a kvalitní česká kuchyně se zaměřením na vybrané staročeské speciality a jejich původní recepturu, vhodně doplněná i o několik jídel světové kuchyně v kombinaci s atmosférou malého loveckého sídla z 18. století. Restaurace se umístila na 2. místě v prestižní soutěži Grand restaurant 2015. Prožijte ve dvou gurmánský zážitek uprostřed krásné přírody národního parku České Švýcarsko!

Co se bude dít?

Po příjezdu předáte svůj zážitkový poukaz a budete usazeni ke stolu, kde si pochutnáte na delikátním 3chodovém menu. Zážitek je možné čerpat od neděle do čtvrtka kdykoliv a v pátek a sobotu pouze do 17h.

Co zážitek obnáší?

Aperitiv,
3chodové menu dle aktuální nabídky (předkrm, hlavní chod, dezert),
láhev vína.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Oblečení

Záleží na vás.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Romantickou večeři je možné uskutečnit v samostatném salónku nebo v restauraci. Závaznou rezervaci je možné zrušit bez stornopoplatků nejpozději 10 dní před závazně sjednaným termínem.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý.

Pro koho

K jaké příležitosti

Hodnocení zážitku

4.4 (32 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Děčínsko

6 050,-

Děčínsko

2 250,-
Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.