Vánoční dárek pro rodiče

Připravili jsme pro vás jedinečné tipy na vánoční dárky pro rodiče, kterými jim uděláte obrovskou radost. Tu ostatně budete mít také, až uvidíte ty úsměvy na jejich tvářích.

Zabodujte u rodičů nápaditým dárkem

U nás najdete i dárky určené pro dvě osoby naráz, takže nemusíte vybírat pro každého rodiče dárek zvlášť. Nakupte tak vánoční dárek, na který budou společně dlouho vzpomínat.

Chcete svým rodičům letos nadělit něco originálního? Co třeba degustaci Bohemia Sektu? Vybírat můžete i mezi nejoblíbenějšími vánočními dárky pro rodiče, kam patří obědové menu v Tančícím domě, večeře v Žižkovské věži, nebo romantická plavba na prosklené lodi s večeří. Vybrat můžete rovněž wellness zážitky jako je luxusní wellness pro dva v centru Prahy. Vybírat můžete opravdu z pestré nabídky zážitkových dárků, kterými své rodiče dostanete do kolen.


nejprodávanější
15% sleva

Praha

2 690,- 2 286,-

30% sleva

Praha

1 990,- od 1 393,-

nejprodávanější

od 1 000,-

nejprodávanější

Okres Šumperk

8 190,-

nejprodávanější

Pec pod Sněžkou

od 5 000,-

nejprodávanější

Praha

od 1 900,-

Novinka

Sudoměřice u Bechyně

4 980,-

Netolice

od 1 200,-

Karlovy Vary a okolí

5 900,-

Praha

3 530,-

vícero lokalit

1 500,-

Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.