Mám poukaz | 

Romantická noc v korunách stromů

Přijeďte si odpočinout do náruče přírody, zažít romantiku v korunách stromů a strávit večer při výborném víně.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno

Platnost poukazu do 31.03.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Počet zbývajících míst: 3

Na co se budete tešit

Přijeďte si odpočinout do náruče přírody, zažít romantiku v korunách stromů a strávit večer při výborném víně. Ubytování v korunách stromů je absolutním návratem k přírodě bez připojení k síti elektrické energie a vody. Chladicí box, nabité lampičky a vařič jsou však k dispozici stejně jako pitná voda. Osprchovat se můžete v přírodní sprše přímo pod obydlím. Místo PC a TV hrací karty, domino či šachy a společné povídání! Chutnou snídani si v piknikovém koši vytáhnete téměř až do postele.

Co se bude dít?

V dohodnutou dobu Vás bude dodavatel čekat přímo u „Stromhouse“ a ukáže Vám vše, co budete potřebovat a vysvětlí co a jak funguje, aby Váš romantický zážitek byl opravdu dokonalý. Káva a čaj se dá připravit na plynovém vařiči. Za poplatek je pak možné připravit si v moka konvičce kvalitní espresso. V případě, že máte zájem vyrazit na zážitek s dětmi, je nutné o tom informovat přímo dodavatele při rezervaci termínu. Doplatek za děti se hradí na místě po příjezdu. Přehled volných termínů naleznete na webu u zážitku v „Častých dotazech“. Doporučujeme provést rezervaci co nejdříve po zakoupení poukazu z důvodu velkého zájmu o zážitek, a tedy omezeného počtu volných termínů.

Co zážitek obnáší?

Poukázku v hodnotě 5799,- Kč. Můžete ji využít ve Stromhouse například na tento balíček služeb: ubytování na 1 noc pro dva, lahev Crémant D´Alsace brut (vinařství Jean a Monique Schwebel). Na večer budete mít připravené masové fondue, 3 druhy masa a 3 druhy omáčky, pečivo, Královská snídaně s donáškou pod strom v piknikovém koši (kvalitní jogurty, šunka 98% masa, uzenin jsou min. 3 druhy a paštiky (vše od místního řezníka a uzenáře vlastní výroba tradiční cestou) a min. 4 druhy sýrů, máslo (i pomazánkové nebo žervé), vločky, müsli, džus, ovoce či zelenina, mléko a pečivo. Káva a čaj bude k dispozici po celou dobu pobytu).

Balíček neobsahuje

Služby a produkty nad rámec hodnoty poukazu.

Co dalšího se hodí vědět?

Počasí

Má vliv (silný vítr - více než 90 km/h, mráz více jak -5°C).

Oblečení

Outdoorové dle aktuálního počasí.

Na co určitě nezapomenout

Vyplněný formulář Bezpečnostní pokyny, který obdržíte od dodavatele po sjednání závazného termínu, zážitkový poukaz.

Poznámka

Při předpovědi síly větru více než 90 km/h budete dodavatelem upozorněni a pokud budete chtít zážitek i přesto absolvovat či v případě, že na zážitku již jste a budete chtít na místě setrvat, budete zážitek absolvovat na vlastní nebezpečí. Stromhouse lze lehce temperovat petrolejovými kamínky, ale v chladnějším počasí doporučujeme přibalit teplejší oblečení. Závaznou rezervaci je možné zrušit bez stornopoplatků 31 dní předem. Na využití zážitku jsou vypisovány termíny přímo dodavatelem (5 – 10 termínů za rok).

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Příznivý zdravotní stav.

Pro koho

K jaké příležitosti

Na co se ptáte nejčastěji?

 • Otázky a odpovědi

  Q: Jaká je maximální kapacita domku?

  A: Maximální kapacita jsou 4 osoby.

  Q: Jaké jsou volné termíny?

  A: Provozovatelem byly vypsány tyto termíny:
  24.-.25.8. 2023.

Hodnocení zážitku

5 (4 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Počet zbývajících míst: 3


Další zážitky od stejného dodavatele


Podobné zážitky

Dolní Morava

od 5 000,-

Dolní Morava

od 10 000,-

Dolní Morava

od 15 000,-

Heřmanice v Podještědí

8 590,-

Pec pod Sněžkou

od 5 000,-

Pec pod Sněžkou

od 10 000,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.