Dron - létání s nohama na zemi

Drony jsou čím dál tím populárnější a létání s nimi je velká zábava, která ovšem vyžaduje celkem velkou počáteční investici.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Drony jsou čím dál tím populárnější a létání s nimi je velká zábava, která ovšem vyžaduje celkem velkou počáteční investici. My vám nyní nabízíme možnost, jak si tuhle super záležitost vyzkoušet bez monstrózních nákladů a strachu, že si vlastní dron při nezkušeném letu poničíte. S naším pilotem máte možnost si zalétat s nejoblíbenějším dronem světa ze stáje DJI a poznat svět z ptačí perspektivy. Díky virtuálním brýlím propojených s dronem uvidíte známá místa tak, jak je neznáte. Nebojte a létejte s hlavou v oblacích díky virtuálním brýlím, zatímco nohy stojí pevně na zemi!

Co se bude dít?

Po příchodu na místo konání předáte svůj zážitkový poukaz a seznámení se strojem a virtuálními brýlemi (cca 10 min). Následovat bude létání se strojem s pomocí instruktora (cca 10 min). Poté si zalétáte se strojem a virtuálními brýlemi po dobu 25 min). Na závěr zažijete adrenalin s virtuálními brýlemi - dron bude v režii instruktora (5 min).

Co zážitek obnáší?

25 minut létání s dronem s ovladačem a virtuálními brýlemi Goggles od značky DJI Mavic, instruktáž, služby instruktora.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Předchůdcem dnešních RC dronů jsou bezpilotní letouny (někdy UAV z anglického Unmanned Aerial Vehicle nebo také dron z anglického drone)? Jedná se o letadla bez posádky, která mohou být řízena na dálku, nebo jsou schopna létat samostatně pomocí předprogramovaných letových plánů či pomocí složitějších dynamických autonomních systémů. Bezpilotní letadla se využívají převážně v armádě k průzkumným i útočným letům, ale také k mnoha civilním úkolům (hašení požárů, policejní sledování, průzkum terénu atp.). Historie dronů První bezpilotní letadlo - Aerial Target (Vzdušný cíl) - bylo sestrojeno roku 1916 profesorem Archibaldem Montgomerym Lowem. Po něm následovalo mnoho letadel řízených na dálku, které si ale nikdo nedokázal představit jako prostředek pro masivnější nasazení. Proto byl drony až do blízké minulosti specialitou armády a po éře, kdy sloužily hlavně jako cvičné cíle, byly nakonec nasazeny i do ostrých vojenských operací a osvědčily se v boji proti terorismu. Nyní se díky miniaturizaci můžeme těšit ze spotřebitelských dronů pro zábavu i podnikání.
Rozdělení dronů a bezpilotních letadel

Cíle a návnady - poskytují pozemní a vzdušné cíle simulující nepřátelské letadla nebo střely

Průzkumné - poskytující informace o bojišti

Bojové - schopné útoku ve velmi rizikových misích

Logistické - UAV speciálně navržené pro logistické účely

Výzkumné a vývojové - používané k dalšímu vývoji UAV technologií

Civilní a komerční - UAV speciálně navržené pro civilní nebo komerční aplikace

Předpisy pro létání s drony v ČR

Pro let s jakýmkoliv dronem či kvadrokoptérou je nutno dodržovat určitá pravidla, protože se tak stanete účastníkem leteckého provozu.

Létání je třeba provozovat v bezpečné vzdálenosti od lidí, protože srážky jistých modelů s člověkem mohou mít závažné zdravotní následky. Doporučuje se minimálně 50 metrů, v hustě obydlených oblastech minimálně 150 metrů. Také je nutno vyhnout se leteckému provozu - nesmí se tedy létat v blízkosti letišť (doporučená vzdálenost je 5,5 km). Stejně tak je třeba se vyhnout leteckému provozu i mimo letiště a to tak, že nelze létat výše než 300 metrů nad zemí. Nelze také létat v bezletové zóně (zakázaný letecký prostor).

Na jakékoliv otázky o dronech a jejich využití vám rádi odpovíme při vašem zážitku.

Doprovod

Ano, ale pouze jako divák.

Počasí

Má vliv (silný vítr, déšť, sněžení).

Oblečení

Pohodlné (dle aktuálního počasí).

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Minimální věk účastníka 13 let. Pro let je možné vybírat z modelů z řady Mavic (Mavic Pro, Mavic Air, Mavic 2).

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav.

Pro koho

Hodnocení zážitku

4.8 (8 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Podobné zážitky

Ověřeno Darinou Nejprodávanější

Vícero lokalit

Český ráj, Český Krumlov, Karlštejn, Brno, Ostrava, Hradec Králové, Bochov u Karlových Varů, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Konopiště, Pálava, Plzeň, Kroměříž, Pardubice, Hluboká nad Vltavou, Roudnice nad Labem

od 4 250,-

vícero lokalit

Český ráj, Český Krumlov, Karlštejn, Brno, Ostrava, Hradec Králové, Bochov u Karlových Varů, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Konopiště, Pálava, Plzeň, Kroměříž, Pardubice, Hluboká nad Vltavou, Roudnice nad Labem

od 15 700,-

vícero lokalit

od 18 700,-

Náš tip

Praha Zličín

od 2 270,-

Náš tip

Praha

od 2 270,-

Náš tip

Praha

od 2 270,-

vícero lokalit

Přerov, Erpužice

od 2 830,-

Hradec Králové

7 200,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.