2 noci v obytném voze

Vydejte se vstříc dobrodružství.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Vydejte se vstříc dobrodružství. Vydejte se ve dvou anebo i s dětmi na výlet v obytném voze VW California Beach. Objevujte krásy naší země a nechvátejte domů, klidně a pohodlně můžete přespat v „obytňáku“ a ráno si připravit snídani. Vyzkoušejte dobrodružný způsob cestování v kvalitním voze německé výroby. Zážitek to bude na celý život. VW California Beach disponuje mechanickou markýzou, kterou využijete při slunných dnech. V chladnějším období určitě oceníte vyhřívané sedačky a volant. Užijte si svobodu pohybu a nemyslete už, kam složíte hlavu.

Co se bude dít?

V den a čas zarezervovaného termínu se dostavíte na místo převzetí vozu. Budete seznámeni s technickými parametry vozu a jeho obsluhou. Následně podepíšete smlouvu o nájmu obytného vozu a protokol o předání vozu. Vůz přebíráte s plnou nádrží a s plnou nádrží jej také vracíte v domluvený den a hodinu. Na místě se hradí vratná kauce ve výši 30 000,- Kč. Vyzvednutí vozu obvykle: mezi 9 a 10 hodinou, dle domluvy s dodavatelem. Vracení vozu obvykle: v 18 hodin. Sazba nad 300 ujetých km/den činí 6,- Kč za 1 km. Hradí se převodem po vyúčtování po vrácení vozu.

Co zážitek obnáší?

Poukázku v hodnotě 5810,- Kč. Můžete ji využít pro ubytování v obytném voze VW California Beach například na tento balíček služeb: Ubytování na 2 noci pro 2 – 5 osob v obytném voze VW California Beach, mechanická markýza, 2x kempingové křeslo a 1 stoleček, plynová bomba, 2x 2 postele, kuchyňská deska s plynovým vařičem, lampička. Prodlužovačka 20 m, redukce, povinná výbava k vozidlu, WIFI. Pojištění asistenčních služeb.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Počasí

Nemá vliv.

Oblečení

Záleží na vás a aktuálním počasí.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz a vratnou kauci.

Poznámka

Vozidlo v nejlepší výbavě – couvací kamera, asistenční senzory, parkovací čidla, adaptivní tempomat, hlídání mrtvého úhlu, polohovací vyhřívané sedačky, vyhřívaný volant, smart palubní počítač, nezávislé topení. 5 cestovních míst

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Do vozu není bezbariérový přístup.

Pro koho

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Horoměřice

od 7 260,-

Horoměřice

od 7 260,-

Horoměřice

od 9 075,-

Horoměřice

od 7 745,-

Horoměřice

od 9 680,-

Horoměřice

od 10 890,-

Horoměřice

od 8 710,-


Podobné zážitky

Nejprodávanější

Dolní Morava

od 5 000,-

Dolní Morava

od 10 000,-

Dolní Morava

od 15 000,-

Pec pod Sněžkou

od 5 000,-

Pec pod Sněžkou

od 10 000,-

Pec pod Sněžkou

od 15 000,-

sleva 300 Kč

Evropa - dle výběru

1 290,- 990,-



Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.