Dárky k třicetinám

Tyto významné kulatiny se náleží oslavit se vším všudy. Dopřejte oslavenci dárek v podobě zážitku, díky kterému bude mít vzpomínku na celý život.


Dárky k třicetinám

Dolní Bousov

od 3 750,-

okres Ústí nad Orlicí

2 450,-

Hradec Králové (Předměřice)

1 699,-

Sedlčany

od 3 750,-

Volary

od 4 069,-

Příbram

2 399,-
Dárky k třicetinám

Tyto významné kulatiny se náleží oslavit se vším všudy. Dopřejte oslavenci dárek v podobě zážitku, díky kterému bude mít vzpomínku na celý život.

Dárky ke 30. narozeninám pro muže

Pro adrenalinu chtivé muže vybírejte nejen mezi adrenalinovými zážitky jako je tandemový seskok, paragliding, nebo střelecké zážitky, ale nevynechte ani kategorii Auto-moto, kde můžete vybírat jak mezi jízdami na okruhu, tak i offroadem či rallye. Pokud ale váš oslavenec adrenalinu neholduje, potěšíte ho třeba degustací luxusních jídel, alkoholu či pivními lázněmi.

Dárky ke 30. narozeninám pro ženy

Ženy mají samozřejmě blízko k všelijakým beauty procedurám, proto zážitkem v tomto stylu vedle rozhodně nešlápnete. Třeba BIO manikúra a pedikúra či revitalizační zážitek pro vlasy jistě zabodují. Ale potěšíte i sportovně laděnými zážitky, či kurzy.


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.