Dárky k pětatřicetinám

Přemýšlíte, čím udělat radost oslavenci s tímto krásným věkem? Vsadit můžete na naše zážitky, které dokáží potěšit všechny věkové kategorie.


Dárky k pětatřicetinám

Varvažov v Krušných horách/Rovečné na Vysočině

1 950,-

Praha - Suchdol

od 999,-

Varvažov v Krušných horách

3 900,-

Brno u vás doma

od 3 499,-

Dolní Morava

od 5 000,-

Mariánské Lázně

od 5 000,-
Dárky k pětatřicetinám

Přemýšlíte, čím udělat radost oslavenci s tímto krásným věkem? Vsadit můžete na naše zážitky, které dokáží potěšit všechny věkové kategorie.

Dárky k 35. narozeninám pro muže

Akční muži jistě ocení zážitek, při kterém budou moci zažít pořádné dobrodružství s přívalem adrenalinu. Skok z letadla nebo bungee jumping, nebo návštěva pro něj budou jistě zážitky na celý život. Ale i vytříbení gurmáni si přijdou na své - degustace luxusních rumů či jídel udělají dojem a chuťové pohárky budou v nebi. U nás najdete dárky i pro milovníky kávy, čokolády i piva.

Dárky k 35. narozeninám pro ženy

Ženy zase potěšíte zážitkem, který jim připomene, jak krásné jsou. Dopřejte jí návštěvu salonu, ve kterém se o její vlasy či nehty postarají ruce profesionálů. A co taková škola smyku, při které získá jistotu na silnici. Mezi zajímavé dárky patří určitě ty netradiční z naší nabídky. Zahrnují kreativní zážitky, ale také esoterické či gurmánské. A pokud si už opravdu nevíte rady, sáhněte po klasice. Tou je masáž, kterých v nabídce máme opravdu hodně. Vybírat můžete od těch klasických po exotické.


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.