Mám poukaz |Žigulík – univerzální stroj na radost

Patříte mezi milovníky aut bez rozdílu?

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2023

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

Patříte mezi milovníky aut bez rozdílu? Nebo jste retro nadšenec? A nebo si jen chcete zavzpomínat na své mládí, na dobu, kdy se na silnicích proháněly žigulíky? Pro mladší ročníky je představa řídit tohoto šviháka své doby možná více nepředstavitelná, než řídit loď Enterprise ze Star Treku. Žádný posilovač řízení, žádný parkovací asistent, žádný palubní počítač….. jednoduše jen volant, tři pedály, čtyři kvalty, sytič… a přesto, málokdo tohle jednoduché řidičské umění ve voze oproštěném od vymožeností moderní doby zvládne. A přesto je to paráda, zábava a skvělý pocit, když nastartujete a rozpohybujete tento univerzální stroj na radost. Je jedno, jestli chcete manželovi připomenout jeho mládí, nebo připravit příteli zážitek na retro vlně. Každý řidič žigulíku je v daný moment nezpochybnitelným králem silnic a i lidé, které pouštíte na přechodu nenápadně pokukují. Ti, co se nestydí, se rovnou zubí a mávají. A všichni bez rozdílu prostě závidí. Pod kapotou, kromě karburátoru, najdete čtyřválec o objemu 1,2 litru, který vydá ne zcela oslnivých 44 kW výkonu, ale i tak má jízda dynamiku, kterou byste nečekali. Když k tomu přidáte překvapivou intenzitu náklonů karoserie a vysoké otáčky způsobené absencí pátého rychlostního stupně, získáte neuvěřitelný pocit rychlosti. A to prosím už při sedmdesátce! Přijďte si užít tento skvost vyráběný v 70. letech.

Co se bude dít?

Na začátku budeme chvíli vůz obcházet a sledovat jeho křivky a po očku pokukovat okénky po interiéru, zatímco budete sbírat odvahu se usadit za volant. Vysvětlíme vám, k čemu je dobrý sytič a ukážeme, kde ho najdete. Rozjedete se, vyzkoušíte si, jak auto brzdí anebo nebrzdí, abyste měli představu, co je to v tomto případě bezpečná vzdálenost. No a pak už vyrazíme na výlet. Vyrazíme jižním směrem pryč z města. Máme zajetý okruh, asi pětatřicetikilometrový, s pěkným místem na focení, ale budete-li chtít, můžeme jet úplně jinam. Je to jen na vás a na vzájemné dohodě. Výlet by měl vycházet plus minus na hodinu jízdy. Můžete si s sebou vzít i dva spolujezdce. Jen počítejte s tím, že místa vzadu jsou bez pásů a auto prakticky zcela bez bezpečnostních prvků a dobové pásy vpředu vás taky spíš nezachrání.

Co zážitek obnáší?

Řízení žigulíku v provozu přibližně 60 minut (35 km okruh), až dva spolujezdci, čas na focení, PHM.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec obsahu balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Max. dva spolujezdci (jezdí vzadu, na místech bez pásů).

Počasí

Když bude pršet, nebudete moci mít loket z okýnka a míň si to užijete.

Oblečení

Libovolné, ale ideálně stylové retro :-)

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz, řidičské oprávnění sk.B.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Řidič nesmí být pod vlivem omamných či návykových látek ani pod vlivem alkoholu.

Pro koho

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Podobné zážitky

okres Příbram

1 990,- od 1 691,- 15% sleva

Příbram

1 499,- od 1 274,- 15% sleva

Příbram

2 240,- od 1 904,- 15% sleva

Olomoucký kraj (Hlubočky)

1 790,- 1 521,- 15% sleva

Brno

7 500,- 6 375,- 15% sleva

Potštejn

2 899,- 2 464,- 15% sleva

Potštejn

2 899,- 2 464,- 15% sleva

Benátecká Vrutice

2 000,- 1 700,- 15% slevaKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

Prožijte nezapomenutelné chvíle s Vašimi blízkými – darujte jim zážitek jako dárek a ukažte jim, jak moc si jich vážíte, jak moc je máte rádi! Naše zážitková agentura Vám umožní darovat netradicní dárky a potešit tak opravdu každého. Dárky od Alergie potešily už sta tisíce zákazníku.