Škoda EnyaQ iV 80x 4x4 Sportline

Půjčte si Škodu EnyaQ na den

Vyzkoušejte si auto budoucnosti. 365 koní, ambientní svícení, virtuální kokpit, asistent řízení 2.0. A nejen to nabízí Škoda EnyaQ iV 80x 4x4 Sportline.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 30.06.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

Pojďte se projet v autu budoucnosti Škodě EnyaQ a vyzkoušejte si, jaké to je řídit špičkový elektrický automobil. Tahle krasavice vás uchvátí hned jak si sednete za volant, nejmodernější technologie vás totiž doslova obklopí. Virtuální kokpit, velká dotyková obrazovka a tzv. Head-up displej vám jízdu usnadní a zpříjemní. Elektromotor, s výkonem 195 kW a zrychlením z 0 na 100 za 6,8 sekund, vás pořádně prožene. Pohon na všechny čtyři kola se vypořádá s jakýmkoliv terénem a inteligentní bezpečností systémy vám zaručí bezpečnou jízdu i za těch nejhorších podmínek. Při vracení pak určitě využijete nejmodernější parkovací systémy.

Co se bude dít?

Po předem domluveném termínu dorazíte na místo konání před 9:00. Předložíte svůj zážitkový poukaz a následně se odeberete k vozu. Instruktor vám vůz představí a vysvětlí základní manipulaci. Při vyzvednutí vozu je baterie vozu vždy nabita na 80 %, z důvodu životnosti baterie. Vůz vracíte v domluvený čas (obvykle v 16:00), bez nutnosti jeho opětovného nabití. Svůj vůz můžete mít po dobu zápůjčky elektromobilu zaparkovaný na parkovišti provozovatele.

Co zážitek obnáší?

Zapůjčení vozu Škoda EnyaQ iV 80x 4x4 Sportline na 1 den,
včetně pojištění se spoluúčastí 5 % (minimálně 5.000 Kč).

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Je omezen počtem míst pro sezení ve voze.

Oblečení

Vhodnou obuv.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz, řidičské oprávnění sk.B.

Poznámka

Řidič je povinen vozidlo řídit v souladu s pravidly silničního provozu.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Příznivý zdravotní stav. Řidič nesmí být pod vlivem omamných či jiných návykových látek, jakož ani pod vlivem alkoholu. Při podezření na požití zakázané látky výše či alkoholu má provozovatel právo jízdu odmítnout bez náhrady.

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Praha – Horní Počernice

od 5 905,-


Podobné zážitky

Ověřeno Darinou náš tip

Praha

od 1 490,-

Olomoucký kraj (Hlubočky)

1 790,-

Benátecká Vrutice

2 000,-

Praha

3 600,-

okres Ústí nad Orlicí

2 450,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.