Za dobrodružstvím do Museum of bricks

Vyzkoušejte rodinný zážitek, který si užijí malí i velcí.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Vyzkoušejte rodinný zážitek, který si užijí malí i velcí. Navštivte Poděbradské Museum of bricks, které disponuje více než 3000 exponátů složených z kostiček LEGO®. Zhlédněte unikátní modely, které jsou k vidění jen zde, jako Jiřího náměstí v Poděbradech a Liberecká radnice. V muzeu se dozvíte i pár zajímavostí... V muzeu nesmíte minou dětský koutek, který je však určen pro všechny věkové kategorie, tedy i dospělí si přijdou na své. Součástí muzea je také nadstandardně vybavená prodejna nejen s nejnovějšími stavebnicemi, ale i limitovanými sety i exkluzivní LEGO® produkty, které se v České republice jen stěží shánějí. LEGO® stavebnice je legendou a díky soukromé sbírce Miloše Křečka (největší v České republice a možná vůbec na světě) se s ní můžete seznámit od jejích prvopočátků až po současnou nabídku. Kreativní zážitek pro rodinu si nenechte ujít.

Co se bude dít?

Po příjezdu na kteroukoliv z našich poboček předejte dárkový voucher kolegům u poklady. Personál vás seznámí s prohlídkou a prostory muzea. Předá vám také hrací kartu, která slouží jako interaktivní a zábavný prostředek, jak se o firmě LEGO® a její historii dovědět zajímavá fakta. Odměnou za vyplněnou hrací kartu je diplom "Experta", kterou obdrží každé z dětí a zařadí se tak do každoměsíčního slosování o zajímavé ceny (1. místo: 1x LEGO® stavebnice v hodnotě 999,- Kč, 2. místo: 3x rodinné vstupné 2+2 do kterékoliv z poboček Museum of bricks, 3. místo: 5x dětské vstupné do kterékoliv z poboček Museum of bricks).

Co zážitek obnáší?

Rodinné vstupné 2+1 do Museum of bricks,
LEGO® přívěsek dle vlastního výběru pro každého člena rodiny (celkem max. 3 kusy),
1 minifigurku dle vlastního výběru,
hrací kartu a možnost se tak zařadit do každoměsíčního slosování o zajímavé ceny.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Počasí

Nemá vliv.

Oblečení

Záleží na vás.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Děti do 3 let mají vstup do muzea zcela zdarma. Muzeum nedisponují bezbariérovým vstupem. Tento zážitek není nutné rezervovat předem. Podmínkou je, aby byl Váš poukaz v době čerpání v Museum of bricks platný. Můžete se dostavit kdykoliv v otevírací době muzea, která je uvedena na https://www.museumofbricks.cz. Prohlídka trvá obvykle 1 - 1,5 hodiny. Zdržet se můžete ale jak dlouho budete chtít (maximálně do konce otevírací doby muzea).

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

vícero lokalit

Praha, Poděbrady, Kutná Hora, Špindlerův Mlýn, Znojmo

1 019,-

Kutná Hora

Praha, Poděbrady, Špindlerův Mlýn, Znojmo

1 019,-

Špindlerův Mlýn

Praha, Poděbrady, Kutná Hora, Znojmo

1 019,-

Kutná Hora

2 500,-

Kutná Hora

od 3 000,-

Kutná Hora

od 5 000,-

Znojmo

Praha, Poděbrady, Kutná Hora, Špindlerův Mlýn

1 019,-
Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.