Nejen narozeninová oslava

Dětský party balíček pro 5

Připravte se na zábavnou a aktivní oslavu narozenin.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Připravte se na zábavnou a aktivní oslavu narozenin. Narozeninovou párty Vaše děti stráví v Action Park, kde si vyzkouší lidský stolní fotbal, basket & golf connect, ale i fotbalové šipky a gigantický „beerpong“. V průběhu 3 hodinového programu bude čas také sfouknout svíčky a rozbalit všechny dárky. Moc času na rodiče dětem sice nezbyde, nicméně pár rodičovských fanoušků ještě umocní jejich zážitek.

Co se bude dít?

Po příjezdu do parku se vaší skupinky ujme privátní organizátor, kterému předložíte svůj zážitkový poukaz. Ukáže vám vyčleněné kryté sezení, kde je možné předat dárky, rozkrojit dort a sledovat, jak se děti baví. Občerstvení Vám můžeme zajistit. Pokud si přivezete vlastní občerstvení, nezapomeňte na servírovací vybavení. Počet nehrajících osob není omezen. Zážitku se mohou účastnit i další osoby nad rámec balíčku - ti, co nehrají se účastní zdarma, ti, co se chtějí do her zapojit, uhradí na místě doplatek.

Co zážitek obnáší?

3 hodinový program pro 5 dětí s aktivitami za účasti privátního organizátora akce (lidský stolní fotbal (krytá aktivita),
fotbalové šipky (venkovní aktivita),
basket & Golf connect (krytá aktivita),
dětský Gigantický ,,Beerpong" (krytá aktivita),
překvapení pro oslavence,
1x nealko nápoj/os. dle výběru,
vyčlenění zázemí pro oslavu.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Doprovodem může být rodič či zákonný zástupce.

Počasí

Zážitek se koná za každého počasí.

Oblečení

Sportovní.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Minimální věk pro účast na zážitku je 8 let. Děti do 15 let musí mít zákonný doprovod. Osobu navíc je nutné nahlásit při rezervaci termínu – úhrada se provede na místě konání v den čerpání zážitku.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele


Podobné zážitkyKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.