Soukromý rodinný výlet na elektrokole

Projeďte se s rodinou či přáteli Prahou na elektrokole, které Vám na město umožní nahlížet z nové perspektivy.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Projeďte se s rodinou či přáteli Prahou na elektrokole, které Vám na město umožní nahlížet z nové perspektivy. Prozkoumejte místa nová, vychutnejte si místa známá a Váš průvodce pro Vás bude mít informace, které celou aktivitu osvěží. A co je nejlepší, pouze pro vaši rodinu, bez dalších účastníků. Během 2 hodinové vyjížďky lze navštívit ty nejhezčí místa Prahy jako Pražský hrad, vyhlídku na Karlův most, nebo park Letná. Jelikož je vyjížďka privátní, je na vás jestli rodinný výlet pojmete akčně a budete více jezdit, nebo klidněji a budete dychtit po delších výkladech průvodce.

Co se bude dít?

Na zážitek dorazte prosím minimálně 10 minut před začátkem vyjížďky, dojednané při rezervaci termínu. Nejdříve vám vysvětlíme, jak se elektokolo ovládá, nabídneme vám veškeré pomůcky potřebné k jízdě, zejména helmu, ale i rukavice, bundu, pláštěnku i 0,5l láhev vody. Po krátkém tréninku a domluvení trasy můžeme vyrazit do města. Trasu si s vaším průvodcem můžete domluvit na místě a nebo ji nechat zcela na něm. Po 2 hodinách se opět vrátíte do místa zahájení zážitku. Zážitek se řídí bezpečnostními a hygienickými opatřeními.

Co zážitek obnáší?

2 hodinová projížďka na elektrokole Prahou s průvodcem (ČJ, AJ), zapůjčení helem a pláštěnek, 0,5l láhev vody pro každého, bundu či pršiplášť v případě potřeby.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Počasí

V případě silného deště je možné vyjížďku přesunout na jiný termín.

Oblečení

Outdoorové, vhodné pro cyklistiku.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz. Helmu na kolo si můžete vzít i svou.

Poznámka

Minimální věk dítěte je 8 let.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Místo konání

Koupit zážitek

Podobné zážitky

Červený Újezd

od 1 200,-

Červený Újezd

od 1 999,-

vícero lokalit

Praha, Poděbrady, Kutná Hora, Špindlerův Mlýn, Znojmo

1 019,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.