Arteterapie a kreativní workshop

Umělecký zážitek pro rodiče s dětmi

Řešíte se svou ratolestí neshody?

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 30.06.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Řešíte se svou ratolestí neshody? Prožíváte teď emočně náročnější období? Nebo chcete svůj vztah obohatit a společnou zábavu? Zkuste individuální zážitek - Arteterapii s workshopem. Podpořte kreativitu svou i dítěte a inspirujte se pro tvorbu na doma. Ať už zkušenosti s malováním máte či nikoliv, zážitek zvládne opravdu každý. Umělkyně, koučka a arteterapeutka Pavla vám pomůže oprostit se od reality tohoto světa, díky čemuž budou proudit vaše emoce volně z vašeho nitra. Začnete tak volně tvořit bez potřeby hodnocení, očekávání, předpokladů. Podpořte na Arteterapii své a nebo společné vnitřní téma, které vás zajímá či trápí. Probuďte i v sobě „to malé dítě“ a odneste si jedinečný zážitek. Součástí Arteterapie je také část věnovaná tvorbě dekorace. Vymalujte oba svícen, vázu či krabičku, která vám bude sloužit například jako stylová krabička na kapesníčky a dítěti zase například jako šperkovnice či truhlička na své vzpomínky, sny či přání.

Co se bude dít?

Po příchodu na váš soukromý zážitek předložíte svůj zážitkový poukaz a arteterapie s workshopem může začít. Budete malovat a tvořit pomocí intuice, hudby, formou hry, terapie. Budete mít možnost nejen malovat akrylovými barvami a pastami, ale také obraz doplnit různými kreativními předměty a materiály (drahými kameny, korálky, třpytky, …). Dozvíte se různé techniky malby a plno dalších rad a doporučení. Intuitivní, automatická kresba či malba pomáhá na cestě při osobním rozvoji. Do tvorby vkládáme to, co cítíme, vnímáme bez přemýšlení, rozumu, logiky. Tím vším se dostáváme mimo jiné do přítomného okamžiku. Na našem setkání Vám pomohu dostat se do tohoto stavu. Je možné, že někdo bude vymalovávat něco krásného, co momentálně prožívá a někdo to, co jej trápí či svazuje, omezuje. V tomto případě společně pomocí energie, malby a kreativity tento stav duše změníme, „vyléčíme“ jej tak, aby obraz vyzařoval pozitivní energii. Při rezervaci termínu je možné se domluvit na větším rozměru obrazu či jiném výrobku. Vzniklý rozdíl v ceně se hradí na místě konání zážitku.

Co zážitek obnáší?

Cca 5 – 7hod. intenzivní práce na sobě, která je propojená s malbou, terapií;
2x obraz, plátno na rámu, o velikosti 50 x 70 cm, který si ihned můžete doma vystavit;
2x výrobek dle vlastního výběru (dřevěná obdélníková krabička na kapesníky; trojkombinace dřevěného svícnu - cca 6, 10 a 14 cm; nebo skleněná váza vysoká cca 26cm;
Individuální přístup;
Veškerý materiál na Vaši tvorbu včetně barev, kreativních potřeb, drahých kamenů…;
2x velký ateliérový malířský stojan, štětce,… vše k tvorbě bude k dispozici po celý čas;
Dozvíte se o různých technikách při tvoření;
Drobné občerstvení, kávu, čaj, vodu;
Fotografie z průběhu tvoření, jako vzpomínku na jedinečný den a proces tvorby;
2x náramek jako dárek zdarma.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, konzumaci jídla a nápojů nad rámec balíčku, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Chcete-li si přečíst o Pavle a průběhu arteterapii více, zkuste se podívat zde

Doprovod

Není možný.

Oblečení

Pohodlné oblečení, které si můžete umazat či zničit.

Na co určitě nezapomenout

Na úvod předložit vždy zážitkový poukaz.

Poznámka

Účast na zážitku je možné bez stornopoplatku zrušit 31 dní před závazně sjednaným termínem. Arteterapie je vhodná pro dospělé i děti. Minimální věk dítěte je 6 let. Individuální setkání.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Brno – Žebětín

od 5 000,-

Brno – Žebětín

4 900,-

Brno – Žebětín

8 000,-

Brno – Žebětín

7 000,-
Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.