Namalujte si svůj obraz s duší

Arteterapie pouze pro vás

Potřebujete přijít na jiné myšlenky?

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Potřebujete přijít na jiné myšlenky? Přes všechny starosti zapomínáte na sebe? Ať už jste ustaranou maminkou, přepracovaným managerem, studentem…prostě člověkem, který potřebuje „vypnout“ a najíst zase kousek sebe sama, vyzkoušejte individuální arteterapii. Pod vedením Pavly, která je umělkyní, koučkou ale i arteterapeutkou, se oprostíte od reality tohoto světa, naladíte svou mysl a dáte průchod svým emocím. Díky tomu namalujete si svůj obraz bez hodnocení, očekávání a předpokladů. Tento umělecký zážitek propojený účinky terapie Vás nabudí, osvěží a přinese pozitvní emoce do Vašeho života. Ať jste z "výtvarky" měli jedničku či pětku, tady se stanete novodobým umělcem, budete sami sebou a v obrazu zachytíte kousek sebe sama. Výsledek pak můžete vystavit doma, v kanceláři a nebo jej věnovat jako dárek.

Co se bude dít?

Po příchodu předložíte svůj zážitkový poukaz a Arteterapie může začít. Budete malovat a tvořit pomocí intuice, hudby, formou hry, terapie. Budete mít možnost nejen malovat akrylovými barvami a pastami, ale také obraz doplnit různými kreativními předměty a materiály (drahými kameny, korálky, třpytky, …). Dozvíte se různé techniky malby a plno dalších rad a doporučení. Intuitivní, automatická kresba či malba pomáhá na cestě při osobním rozvoji. Do tvorby vkládáme to, co cítíme, vnímáme bez přemýšlení, rozumu, logiky. Tím vším se dostáváme mimo jiné do přítomného okamžiku. Na našem setkání Vám pomohu dostat se do tohoto stavu. Je možné, že někdo bude vymalovávat něco krásného, co momentálně prožívá a někdo to, co jej trápí či svazuje, omezuje. V tomto případě společně pomocí energie, malby a kreativity tento stav duše změníme, „vyléčíme“ jej tak, aby obraz vyzařoval pozitivní energii. Při rezervaci termínu je možné se domluvit na větším rozměru obrazu. Vzniklý rozdíl v ceně se hradí na místě konání zážitku.

Co zážitek obnáší?

Cca 5 hodin intenzivní práce na sobě, která je propojená s malbou, terapií;
Obraz, plátno na rámu, o velikosti 50 x 70 cm, který si ihned můžete doma vystavit;
Veškerý materiál na Vaši tvorbu včetně barev, kreativních potřeb, drahých kamenů,..;
Velký ateliérový malířský stojan, štětce, … vše k tvorbě bude k dispozici po celý čas;
Dozvíte se o různých technikách při tvoření;
Drobné občerstvení, kávu, čaj, vodu;
Fotografie z průběhu tvoření, jako vzpomínku na jedinečný den a proces tvorby.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, konzumaci jídla a nápojů nad rámec balíčku, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Není možný.

Oblečení

Pohodlné oblečení, které si můžete umazat či zničit.

Na co určitě nezapomenout

Na úvod předložit vždy zážitkový poukaz.

Poznámka

Účast na zážitku je možné bez stornopoplatku zrušit 31 dní před závazně sjednaným termínem. Zážitku se účastníte jen Vy. Minimální věk účastníka je 12 let. Individuální zážitek.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Brno – Žebětín

4 900,-

Brno – Žebětín

8 000,-

Brno – Žebětín

7 000,-

Brno – Žebětín

7 300,-
Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.