Workshop na tvorbu visual boardu

Rádi byste věřili tom, že když si něco hodně přejete, tak se to splní?

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Rádi byste věřili tom, že když si něco hodně přejete, tak se to splní? Nyní si to můžete vyzkoušet. Vizualizujte si to, co chcete ve Vašem životě prožít a stane se to. Víme jak na to! Stačí přijít a nechat se vést… Vaše sny a přání si promítnete do visual boardu, který si odnesete domů. Ten Vám bude dnes a denně pomáhat k přibližování Vašeho snu směrem k realitě. Workshop se koná vždy na NOVOLUNNÍ, to přináší energii nových začátků! Přání jasně definovaná v tomto období se plní. Workshop povede Klára Klempířová, která se vedle módy věnuje duchovnímu rozvoji přes 25 let.

Co se bude dít?

Na začátku se pomocí krátké meditace zklidníme, naladíme na vše krásné a zároveň se zbavíme pocitů, které by mohly překážet v dosažení cílů. Seznámíme Vás také s konceptem SECRET – TAJEMSTVÍ. Pustíme si krátký film, po jehož shlédnutí budete přesně vědět, jak si správně přát a vytvářet visual board.

Co zážitek obnáší?

Domů si odnesete svůj vypracovaný visual board.
Kniha TAJEMSTVÍ od autorky Rhonda Byrne.
200 Kč sleva na další služby.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Klára Klempířová se začala před 25 lety, účastnit mnoha seminářů, přečetla desítky motivačních knih, medituje a je držitelkou certifikátů v dovednostech léčení energiemi PRANIC HEALING.

Techniku vizuailizace přes visual board začala praktikovat před 7 lety a od té doby zaznamenává skvělé konkrétní výsledky.

Oblečení

Záleží, v čem se cítíte dobře.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Aby se zážitek konal je nutné splnit minimální účast 6 osob. Zážitku se může účastnit maximálně 10 osob.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

U vás doma online

1 330,-
Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.