Se stylistkou Klárou Klempířovou

Online módní konzultace

Potřebujete ve svém životě změnu?

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Potřebujete ve svém životě změnu? Začněte u svého šatníku. "Šaty dělají člověka" a když se dobře cítíte v tom, co nosíte a navíc to také dobře vypadá, hned je den krásnější a Vy také. Nechte si poradit od přední odbornice na módu a styl. Klára Klempířová Vám objasní strategii úspěšného stylingu. S dávkou upřímnosti a empatie s Vámi probere skladbu Vašeho šatníku a doporučí změny. Dozvíte se nejen jaký máte typ postavy, jaká barva či vzor se k Vám hodí, ale také co by ve Vašem šatníku nemělo chybět. Naučíte se jak nakombinovat stávající oblečení tak, abyste vytvořila potřebný styl a slušelo Vám to. Nové kombinace a styl podtrhnou doplňky i boty.

Co se bude dít?

Po domluvení termínu si nafoťte své oblečení a doplňky a pošlete stylistce na e-mail a domluvíte se, přes jakou aplikaci se v den konání spojíte (např. Skype). V domluvený den se potkáte na obrazovce svého počítače či telefonu a proberete svůj outfit. Jednotlivé kusy oblečení a doplňků můžete případně poskytnout k náhledu online.Klára Klempířová Vám dá rady a tipy ohledně outfitu, zodpoví Vám Vaše dotazy a doporučí vhodné kombinace oděvů ve Vašem šatníku. Po skončení konzultace Vám stylistka zašle seznam doporučených obchodů a e-shopů s vhodným oblečením pro Vás.

Co zážitek obnáší?

1 hodina on-line konzultace s Klárou Klempířovou,
rady a tipy pro vyladění Vašeho módního stylu.
Zaslání seznamu obchodů a e-shopů, kde můžete nakoupit oblečení a doplňky, které podpoří Váš styl.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele
Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.