Mám poukaz |Se stylistkou Klárou Klempířovou

Online módní konzultace

Potřebujete ve svém životě změnu?

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2023

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

Potřebujete ve svém životě změnu? Začněte u svého šatníku. "Šaty dělají člověka" a když se dobře cítíte v tom, co nosíte a navíc to také dobře vypadá, hned je den krásnější a Vy také. Nechte si poradit od přední odbornice na módu a styl. Klára Klempířová Vám objasní strategii úspěšného stylingu. S dávkou upřímnosti a empatie s Vámi probere skladbu Vašeho šatníku a doporučí změny. Dozvíte se nejen jaký máte typ postavy, jaká barva či vzor se k Vám hodí, ale také co by ve Vašem šatníku nemělo chybět. Naučíte se jak nakombinovat stávající oblečení tak, abyste vytvořila potřebný styl a slušelo Vám to. Nové kombinace a styl podtrhnou doplňky i boty.

Co se bude dít?

Po domluvení termínu si nafoťte své oblečení a doplňky a pošlete stylistce na e-mail a domluvíte se, přes jakou aplikaci se v den konání spojíte (např. Skype). V domluvený den se potkáte na obrazovce svého počítače či telefonu a proberete svůj outfit. Jednotlivé kusy oblečení a doplňků můžete případně poskytnout k náhledu online.Klára Klempířová Vám dá rady a tipy ohledně outfitu, zodpoví Vám Vaše dotazy a doporučí vhodné kombinace oděvů ve Vašem šatníku. Po skončení konzultace Vám stylistka zašle seznam doporučených obchodů a e-shopů s vhodným oblečením pro Vás.

Co zážitek obnáší?

1 hodina on-line konzultace s Klárou Klempířovou,
rady a tipy pro vyladění Vašeho módního stylu.
Zaslání seznamu obchodů a e-shopů, kde můžete nakoupit oblečení a doplňky, které podpoří Váš styl.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Pro koho

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele


Podobné zážitkyKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.