Mám poukaz |Výlet vyhlídkovým letadlem pro 3

Rádi byste se podívali z výšky na krásy Plzeňského kraje?

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

Rádi byste se podívali z výšky na krásy Plzeňského kraje? Nabízíme Vám možnost zahájit let z letiště, které bylo vybudováno v roce 1950 s 2450m dlouhou dráhou pro potřeby nové proudové vojenské techniky, která měla za úkol chránit státní hranici za Studené války. V průběhu letu stačíte shlédnout známé plzeňské náměstí s katedrálou sv. Bartoloměje ze 13. století, obdivovat můžete i budovu Velkého divadla a židovskou synagogu, Plzeňský pivovar i rozlehlé Škodovy závody či borskou věznici, přezdívanou jako "Hotel Hvězda". Z výšky se přesvědčíte, že tento název je velmi výstižný. Další zajímavostí, kterou uvidíte je hrad Radyně postaven ve 14. stol. za vlády českého krále a císaře Římské říše Karla IV. Dnes již zřícenina hradu ve výši 569 metrů nad mořem vévodí širému okolí. K vidění jsou další krásné památky a místa.... Ještě snad váháte?

Co se bude dít?

Poté, co předáte svůj poukaz, můžete nastoupit do připraveného letadla. Pak Vás čeká oblet Plzně a následně je let směřován do okolí Plzně. Okruh lze trochu upravit či změnit dle přání klienta.

Co zážitek obnáší?

20 minut letu,
služby profesionálního pilota,
přistávací poplatky,
15 minut předletové přípravy,
15 minut debriefingu.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Na palubu smí jen 3 osoby.

Počasí

Má vliv.

Oblečení

Pohodlné.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Specifikace letadla: let 4-místným letadlem (3 místa pro cestující) Piper 28 Arrow se zatahovacím podvozkem, nadstandardní výbavou a pohodlným koženým čalouněním.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Příznivý, bez diagnostikovaných vážných oběhových a psychických onemocnění, let se nedoporučuje pokud trpíte akutní nebo chronickou rýmou, zánětem čelních dutin a jinými onemocněními horních dýchacích cest či onemocněním očí, osobám s fóbií z výšek či uzavřených prostor.

Pro koho

K jaké příležitosti

Hodnocení zážitku

4.7 (21 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Plzeň

od 5 600,-


Podobné zážitky

náš tip

Vícero lokalit

od 4 250,-

náš tip

Praha Zličín

od 2 090,-

vícero lokalit

od 15 700,-

vícero lokalit

od 18 700,-

vícero lokalit

od 2 830,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.