Víkendová plavba na plachetnici

Líbí se Vám lodě a život námořníků?

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Líbí se Vám lodě a život námořníků? Prožijte 3 dny a 2 noci na palubě plachetnice! A bez nutnosti vlastnit kapitánský průkaz! Naloďte se a vydejte se vstříc vodním dálavám s větrem v zádech! Plachetnici o délce 6 m budete řídit sami, nasbíráte tak řadu jachtařských zkušeností. Vyzkoušejte si život na lodi, se kterým je úzce spjata jak těžká práce a odpovědnost, tak krásné chvíle, kdy bezstarostně můžete sledovat hladinu vody a bavit se s přáteli….

Co se bude dít?

Po příchodu na místo konání předáte zážitkový poukaz. Nalodění proběhne večer v 19 h., dostavte se prosím včas. Vylodění probíhá třetí den v 16 h. Vratná kauce je stanovena na 10.000,- Kč. Maximální hmotnost pasažérů je 320 kg. Spotřebu PHM nad rámec bude nutné uhradit na místě konání zážitku. V den nástupu na plachetnici se nevyplouvá, pouze Vám bude předána plachetnice, provedena instruktáž a ubytujete se. Při rezervaci nahlaste prosím adresu trvalého bydliště kvůli kauci a podpisu smlouvy o převzetí odpovědnosti za plachetnici. Nejen z hygienických důvodů je na loď ZAKÁZÁN vstup Vašim zvířecím miláčkům. Pro řízení této 6 metrové plachetnice není potřeba doklad VMP (vůdce malého plavidla).

Co zážitek obnáší?

Poukázku v hodnotě 6900,- Kč. Můžete ji využít u Noe´s sailing například na tento balíček služeb: 2x přespání na plachetnici Jeanneau Flirt 20 nebo Sun Way 20 s přívěsným motorem (pro max. 4 osoby);
2x celodenní plavba na plachetnici bez nutnosti vlastnit kapitánský průkaz;
záchranné vesty;
5 litrů PHM.

Balíček neobsahuje

Doprava na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Počasí

Nelze uskutečnit při extrémních povětrnostních podmínkách - silný vítr (nad 15 m/s), bouřka, vytrvalý déšť.

Oblečení

Kvalitní oblečení, sportovní boty bez černé podrážky.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz, spacák, pohodlné sportovní oblečení, boty s bílou podrážkou. Pamatujte, že přehrada Lipno nad Vltavou je ve vyšší nadmořské výšce. Přibalte opalovací prostředky s vysokým faktorem a pokrývku hlavy.

Poznámka

Jachting je úzce spjat s počasím, proto je nutné připravit se jak na slunečné (tj. opalovací krém, sluneční brýle, čepice atd.), tak na chladnější počasí s přeháňkami (tj. větrovka, svetr, pláštěnka atd.). Termín využití zážitku rezervujte ideálně 4 týdny předem. Vzhledem k oblíbenosti zážitku jsou víkendy nejvíce vytíženy. Zážitek můžete čerpat i ve všední dny. Subjektivně špatné počasí jako: je moc teplo...je moc zima..., není důvodem ke zrušení termínu a vznesení požadavku na termín náhradní. Důvodem je pouze objektivně nepříznivé počasí (předpověď), tj. vytrvalý déšť, silný vítr (nad 15 m/s, bouřky, atd.). V takovém případě vás budeme kontaktovat ohledně zrušení termínu a stanovení náhradního. Pro lepší přípravu na absolvování zážitku doporučujeme shlédnout instruktážní video na našem webu, které najdete v detailu zážitku.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav. Maximální hmotnost účastníků zážitků nesmí překročit 320 kg z důvodu dodržení limitu pro vztlak plavidla.

K jaké příležitosti

Na co se ptáte nejčastěji?

 • Otázky a odpovědi

  Q: Jaké jsou parametry této lodi?

  A: Technické parametry plachetnice: celková délka - 6 m, šířka – 2,3 m, ponor – 1,1 m, velikost oplachtění – 11 m2, není třeba průkaz VMP ( „řidičák" na loď), vratná kauce 5.000Kč.

  Q: Je možné s sebou vzít i dítě?

  A: Plachetnice i poukaz je určen pro 4 osoby - není možno vzít na palubu žádnou další osobu! Zúčastní-li se plavby jen 2 osoby, nebo 4 osoby, stále je potřeba jen jeden poukaz a žádný cenový rozdíl není kompenzován ani požadován. Pátá osoby i kdyby to mělo být děťátko jen tříleté není akceptovatelná - zde platí stejná pravidla jako v silniční dopravě - jen tolik osob kolik je uvedeno v technické dokumentaci.

  Q: Je na plachetnici kuchyňka, WC a sprcha, případně, je v přístavu nějaké sociální zázemí?

  A: Na lodi je vařič a chemické WC, sprchy jsou v přístavu a dostanete od nich klíč.

Hodnocení zážitku

4.7 (51 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele


Podobné zážitky

Nejprodávanější

Dolní Morava

od 5 000,-

Dolní Morava

od 10 000,-

Dolní Morava

od 15 000,-

Pec pod Sněžkou

od 5 000,-

Pec pod Sněžkou

od 10 000,-

Pec pod Sněžkou

od 15 000,-

sleva 300 Kč

Evropa - dle výběru

1 290,- 990,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.