Víkend na luxusní jachtě - Lipno

Líbí se Vám lodě a život námořníků?

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Líbí se Vám lodě a život námořníků? Také si nenecháte ujít žádnou možnost prohlédnout si přístav a lidi žijící na lodích? Staňte se jimi, byť jen na dva dny a prožijte romantické chvíle na luxusní jachtě! Naloďte se na "plnomořskou jachtu" o velikosti 8 - 9 m a vydejte se vstříc vodním dobrodružstvím s větrem v zádech! Po dobu plavby Vám bude k dispozici zkušený kapitán, který Vás může s ovládáním lodě seznámit. Poznejte se svou drahou polovičkou krásy našeho „jihočeského moře“ z paluby jachty!

Co se bude dít?

Příjezd v den nalodění v 19hod., přespání na jachtě (oba dny). Začátek projížďky po oba dny v 10hod., konec plavby v 16hod a vylodění. V případě dobrých povětrnostních podmínek je možnost nechat se táhnout na laně za plachetnicí, koupat se atd. Program i trasa plavby bude uzpůsobena Vašim přáním! Můžete se i podílet na ovládání plachetnice tj. vytahovat plachty, kormidlovat atd. Nejen z hygienických důvodů je na loď ZAKÁZÁN vstup Vašim zvířecím miláčkům.

Co zážitek obnáší?

Poukázku v hodnotě 16 900,- Kč. Můžete ji využít u Noe´s sailing například na tento balíček služeb:
2x ubytování na jachtě pro dvě osoby,
2x celodenní projížďka po Lipenské přehradě s kapitánem,
neomezená spotřeba kávy a čaje na jachtě,
láhev sektu na přivítanou,
čerstvé ovoce - dle sezónní nabídky,
malý dárek.

Balíček neobsahuje

Doprava na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Není možný.

Počasí

Má vliv

Oblečení

Outdoorové

Na co určitě nezapomenout

Platný zážitkový poukaz, boty bez černé podrážky, spací pytel.

Poznámka

Termín využití zážitku je nejlépe rezervovat alespoň 3 týdny předem. Jachting je úzce spjatý s počasím, proto je potřeba počítat s různými povětrnostními vlivy a být připraven jak na slunečné počasí, tak i na větrné dny s přeháňkami. Subjektivně špatné počasí jako: je moc teplo...je moc zima..., není důvodem ke zrušení termínu a vznesení požadavku na nový náhradní termín. Důvodem je pouze objektivně nepříznivé počasí, tj. vytrvalý déšť, silný vítr (nad 15 m/s, bouřky, atd.). V případě objektivně nepříznivého počasí (resp. předpovědi) na daný den, vás budeme kontaktovat ohledně zrušení termínu a stanovení náhradního.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý.

Pro koho

Na co se ptáte nejčastěji?

 • Otázky a odpovědi

  Q: Jaké jsou parametry této lodi?

  A: Technické parametry plachetnice: délka 8,5m, šířka 3m, stojná výška v kajutě 1,8m. Jedná se o větší kajutové plachetnice z naší flotily. Plachetnice mají oddělené kajuty pro pohodlné přespání a jsou vybaveny pro dlouhodobý pobyt, tj. je zde i WC, vařič atd. Po dobu pobytu můžete také samozřejmě využívat veškeré zázemí kapitanátu a Mariny Lipno.

  Q: Je možné s sebou vzít i dítě?

  A: Pobyt na jachtě nedoporučujeme pro malé děti do 10 let, ale v případě, že máte zájem vzít jej na plachetnici, mají pobyt zdarma. Další osoba navíc hradí pobyt hotově ve výši 500Kč na místě.

Hodnocení zážitku

4.5 (1 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  4
 • profesionalita provozovatele zážitku
  4
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele


Podobné zážitky

Nejprodávanější

Dolní Morava

od 5 000,-

Dolní Morava

od 10 000,-

Dolní Morava

od 15 000,-

Pec pod Sněžkou

od 5 000,-

Pec pod Sněžkou

od 10 000,-

Pec pod Sněžkou

od 15 000,-

sleva 300 Kč

Evropa - dle výběru

1 290,- 990,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.