Vaše proměna se stylistkou Lenkou Zelenohorskou

Také od své drahé polovičky často slýcháte nešťastné povzdechy “nemám co na sebe … v tomhle se vůbec necítím”?

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Také od své drahé polovičky často slýcháte nešťastné povzdechy “nemám co na sebe … v tomhle se vůbec necítím”? Koupí tohoto poukazu splníte milované ženě, přítelkyni nebo mamince jedno z největších ženských přání … vědět, co jí opravdu sluší. Celé dvě a půl hodiny se bude vaší drahé věnovat profesionální stylistka a žena, která je na tom správném místě, Lenka Zelenohorská. Díky ní každá žena zjistí, že najít svůj styl bylo lehčí, než se zdálo. Dozví se, jaké barvy, styl oblékání a střihy, materiály a doplňky sluší její osobnosti a postavě. Zkrátka … společně s Lenkou žena objeví svůj osobitý styl a příjemný vzhled. Pomůže vybudovat slušivý a funkční šatník. Dopřejte ženě dárek, který jí otevře bránu sebepoznání a vykouzlí celoživotní úsměv na tváři i duši … darujte jí osobní image konzultantku.

Co se bude dít?

Setkání je koncipováno formou zážitku, abyste si odpočinuli, užili si jiný způsob nakupování, a dozvěděli se, jak být krásné. Přivítám Vás v Ateliéru stylu a krásy se sklenkou Prosecca, posadíme se v salonu a budeme si povídat o módě, o Vašem stylu, o líčení, a spoustě dalších věcí, týkajících se oblečení a šatníku. V mém butiku Vám vyberu oblečení, které Vám bude slušet a které si můžete také koupit. Dozvíte se mnoho zajímavých a praktických rad, které můžete ihned využívat při nakupování oblečení.

Co zážitek obnáší?

Určíme typ Vašeho módního stylu a vysvětlíme si styl oblékání podle autorské stylové typologie. Naučíme vás kombinování dle unikátní metody „kapsle 3-2-1“; poznáte Vaše skutečné proporce a naučíte se vidět detaily, které tvoří jedinečný celek (obraz); analýza barev, které se k Vám hodí; doporučení konkrétních druhů oblečení pro sestavení základního šatníku; doporučení vlasového sestřihu a barvy vlasů, ve spolupráci s kadeřníkem; osvojíte si vhodné střihy oblečení, které vylepší vaši postavu; zážitek probíhá v Ateliéru stylu a krásy, kde si vyzkoušíte doporučené kombinace a druhy oblečení; získáte možnost koupit si módní oblečení od italských návrhářů, ušité přímo v italských dílnách; obdržíte přesný popis Vašeho jedinečného stylu a získáte podrobný návod, jak si budovat slušivý šatník.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Lenka se v oblasti osobního stylingu a tvorbě image pohybuje už od roku 2002. Vystudovala uměleckou školu (obor design) a na to navázala studiem vysoké školy se zaměřením na vzdělávání dospělých. Odvětví módního průmyslu v kombinaci s prací s lidmi byla a je její velkou vášní. Pochází z umělecké rodiny … její prababička byla pražská modistka v období první republiky, kterou v jejím salonu navštěvovala řada osobností tehdejší doby. Rodinné umělecké prostředí ji tak silně ovlivnilo a k módě ji přirozeně vedlo. Jako jedna z prvních v České republice se tomuto oboru začala věnovat profesionálně a od samého začátku si celý proces tvořila sama. Vytvořila autorskou typologii stylu, unikátní Kapsli 3-2-1, návod, jak si vytvořit šatník snů a další potřebné nástroje k poznání svého stylu. Vybudovala Ateliér stylu a krásy, ve kterém svoje dovednosti předává dál. Jeho součástí je i butik s italskou módou a prostory pro pořádání kurzů a worshopů.

Je umělkyní, tvořící podle kréda „poznej se, obleč se“. Nepředkládá řešení ve stylu oblékejte se podle časopisů nebo módních trendů … nebo čím dražší, tím budete krásnější. Disponuje unikátní schopností nahlédnout pod masky a role lidí, dostat se k jádru člověka a odstranit bariéry, které ho oddělují od jeho přirozeného autentického já. Je průvodkyní na cestě k objevení a vyjádření vašeho pravdivého obrazu. Člověka nemění na někoho, kým chce být – ale ukazuje mu, kdo skutečně je.

Doprovod

Po domluvě

Počasí

Nemá vliv

Oblečení

Které běžně nosíte

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz

Poznámka

Minimální věk účastníka je 16 let.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý

Pro koho

K jaké příležitosti

Hodnocení zážitku

1.8 (1 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  1
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  3
 • profesionalita provozovatele zážitku
  2
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  1
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele
Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.