Ubytování v Tree House - Green Valley

Jen vy, poklidná příroda kolem a ničím nerušené okamžiky. Na výběr budete mít ze tří domků. Domky NA TŘECH DUBECH a U BOROVICE sdílí koupelnu a WC v menší budově, která je od obou vzdálena pár desítek metrů.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 30.06.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Jen vy, poklidná příroda kolem a ničím nerušené okamžiky. Přesně tento sen si můžete splnit. Vydejte se za ubytováním v Tree House, neboli domku v korunách stromů. Už to samo o sobě zní jako pohádka, ale v reálu je to ještě lepší. Na vás už bude jen dovézt si dobrou náladu a touhu užít si společně strávené chvíle na maximum. A my věříme, že na takto unikátním místě to jinak ani nejde. Zde své starosti hodíte za hlavu a prožijete každou sekundu, to nám věřte.
Na výběr budete mít ze tří domků. První z nich nese název NA TŘECH DUBECH, který je pro tři osoby. Je tak vhodný pro rodiče s dítětem či kamarády. Druhý se jmenuje U BOROVICE, ten je vhodný pro rodinku s dvěma dětmi. A třetí, V LIPÁCH, je rájem pro páry, kteří si chtějí užít jeden druhého naplno.
Domky NA TŘECH DUBECH a U BOROVICE sdílí koupelnu a WC v menší budově, která je od obou vzdálena pár desítek metrů. V pokoji na vás pak budou čekat připravené deky, povlečení, svíčky pro navození romantické atmosféry a skleničky na víno či šampaňské. Posedět lze i venku na nezastřešené terase, ze které si harmonického klidu užijete plnými doušky.

Co se bude dít?

Po příjezdu do areálu je třeba se dostavit do hlavní budovy, která funguje i jako recepce pro glampingové ubytování. Vyplníte bezpečnostní prohlášení. Jeho vyplnění zároveň nahrazuje zápis do „Ubytovací knihy“. Check – in: 15:00 hodin, check – out: 11:00 hodin.

Co zážitek obnáší?

Poukázku v hodnotě 5 000,- Kč. Můžete ji využít v Resortu Green Valley**** na Vámi zvolený balíček služeb (nedílnou součástí balíčku je vždy ubytování a k němu je možné zvolit další služby, které hotel nabízí).

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec hodnoty poukazu.

Co dalšího se hodí vědět?

Počasí

Má vliv. (*)

Oblečení

Záleží na vás.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz, OP, u cizinců je nutný pas, případně vízum.

Poznámka

(*) V případě oficiální předpovědi velmi silného větru (cca od 9. stupně Beaufortovi stupnice rychlosti větru na souši, tedy silného vichru) není ubytování možné. Provozovatel s hostem dohodne náhradní ubytování, nebo náhradní termín pobytu. Poukaz platí pouze pro objednávku, součástí které je ubytování. Poukaz je nutné čerpat jednorázově. Zážitku se musí účastnit vždy alespoň 1 osoba starší 18 let.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Bez zvláštních omezení s vědomím, že ubytování v Tree House je ve výšce 5 – 9 metrů nad okolním terénem.

Pro koho

K jaké příležitosti

Hodnocení zážitku

4.5 (1 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  4
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  4
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Chotýšany

od 10 000,-

Chotýšany

od 5 000,-

Chotýšany

od 10 000,-

Chotýšany

od 10 000,-


Podobné zážitky

Nejprodávanější

Dolní Morava

od 5 000,-

Dolní Morava

od 10 000,-

Dolní Morava

od 15 000,-

Pec pod Sněžkou

od 5 000,-

Pec pod Sněžkou

od 10 000,-

Pec pod Sněžkou

od 15 000,-

sleva 300 Kč Nejprodávanější

Evropa - dle výběru

1 290,- 990,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.