Ubytování v Tree House

Dopřejte si únik z reality všedních dnů a užijte si víkend v okolí nádherné přírody s ubytováním, které nemá obdoby. Vybrat si totiž lze ze tří domků ve stromech. I když budete obklopeni nádhernou přírodou, o moderní vybavení v ubytováních nepřijdete.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Dopřejte si únik z reality všedních dnů a užijte si víkend v okolí nádherné přírody s ubytováním, které nemá obdoby. Společné chvíle totiž strávíte v domku v korunách stromů. Na výběr budete mít hned z několika typů ubytování. Nejedná se tak jen o destinaci pro zamilované páry, ale zavítat sem určitě můžou i rodiny s dětmi či parta kamarádů.
Vybrat si totiž lze ze tří domků ve stromech. Domek NA TŘECH DUBECH ocení hlavně skupinky kamarádů či menší rodinky s dítětem, U BOROVICE se zase s radostí zabydlí rodiče s dětmi a V LIPÁCH je ideální útočiště pro zamilovaný pár, který potřebuje dostatek soukromí a romantiky. Čas můžete trávit jak uvnitř těchto unikátních obydlí, tak na venkovních terasách, které jsou součástí každého z domků.
I když budete obklopeni nádhernou přírodou, o moderní vybavení v ubytováních nepřijdete. Domky NA TŘECH DUBECH a U BOROVICE sdílí koupelnu a WC v menší budově, která je od obou vzdálena pár desítek metrů. K dispozici budete mít i základní věci jako jsou deky, povlečení, svíčky pro navození romantické atmosféry a skleničky na víno či šampaňské.

Co se bude dít?

Po příjezdu do areálu je třeba se dostavit do hlavní budovy, která funguje i jako recepce pro glampingové ubytování. Vyplníte bezpečnostní prohlášení. Jeho vyplnění zároveň nahrazuje zápis do „Ubytovací knihy“. Check – in: 15:00 hodin, check – out: 11:00 hodin.

Co zážitek obnáší?

Poukázku v hodnotě 10.000,- Kč. Můžete ji využít v Resortu Green Valley**** na Vámi zvolený balíček služeb (nedílnou součástí balíčku je vždy ubytování a k němu je možné zvolit další služby, které hotel nabízí). Vybírat můžete na https://www.green-valley.cz/.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec hodnoty poukazu.

Co dalšího se hodí vědět?

Počasí

Má vliv. (*)

Oblečení

Záleží na vás.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz, OP, u cizinců je nutný pas, případně vízum.

Poznámka

(*) V případě oficiální předpovědi velmi silného větru (cca od 9. stupně Beaufortovi stupnice rychlosti větru na souši, tedy silného vichru) není ubytování možné. Provozovatel s hostem dohodne náhradní ubytování, nebo náhradní termín pobytu. Poukaz platí pouze pro objednávku, součástí které je ubytování. Poukaz je nutné čerpat jednorázově. Zážitku se musí účastnit vždy alespoň 1 osoba starší 18 let.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Bez zvláštních omezení s vědomím, že ubytování v Tree House je ve výšce 5 – 9 metrů nad okolním terénem.

Pro koho

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Chotýšany

od 5 000,-

Chotýšany

od 10 000,-

Chotýšany

od 10 000,-


Podobné zážitky

Dolní Morava

od 5 000,-

Dolní Morava

od 10 000,-

Dolní Morava

od 15 000,-

Pec pod Sněžkou

od 5 000,-

Pec pod Sněžkou

od 10 000,-

Pec pod Sněžkou

od 15 000,-

sleva 300 Kč

Evropa - dle výběru

1 290,- 990,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.