Mám poukaz |Ubytování v Cocoon Tree Bed s vířivkou

Unikátní ubytování s nádhernou přírodou kolem.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2023

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

Unikátní ubytování s nádhernou přírodou kolem. Tato kombinace je základem příjemně strávených chvil, na které budete vzpomínat s úsměvem na tváři. To vás bude čekat v jedinečném domku Cocoon Tree Bed. Jde o odlehčený typ ubytování ve formě kulovitého stanu zavěšeného v korunách stromů. K dispozici má uzavíratelná okénka krytá síťkou proti hmyzu, takže čerstvého vzduchu se vám dostane i dovnitř. Při chladnějším počasí ale zvládne udržet teplo hezky uvnitř. Umístění domku je v lese na hranici areálu, tudíž vás čeká dostatek soukromí. Romantiku si zde páry užijí dostatek, ale vydat se sem mohou i rodiny s dětmi či skupinka přátel. Radost vám jistě udělá i přistavěná terasa, na které je k dispozici i vlastní vířivka. Nás by tedy nikdo dvakrát přemlouvat nemusel, abychom tam jeli. K dispozici je tu navíc vše, bez čeho se komfortní ubytování neobejde. Nechybí tedy koupelna se sprchovým koutem, fénem a WC, ale i maličkosti jako jsou deky, povlečení či skleničky. Co vy, už se tam vidíte? Vsadíme se, že bezpochybně ano. Tak na nic nečekejte. Vydejte se za nádherně strávenou nocí na unikátním místě, kde načerpáte novou energii, odpočinete si a uděláte radost sobě i svým blízkým.

Co se bude dít?

Po příjezdu do areálu je třeba se dostavit do hlavní budovy, která funguje i jako recepce pro glampingové ubytování a zapíšete se do „Ubytovací knihy“. Zde obdržíte základní informace, klíče od ubytování. Současně vyplníte „Přihlašovací lístek“ pro ubytování. Check – in: 15:00 hodin, check – out: 11:00 hodin.

Co zážitek obnáší?

Poukázku v hodnotě 5000,- Kč. Můžete ji využít v Resortu Green Valley**** na Vámi zvolený balíček služeb (nedílnou součástí balíčku je vždy ubytování a k němu je možné zvolit další služby, které hotel nabízí). Vybírat můžete na https://www.green-valley.cz/.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec hodnoty poukazu.

Co dalšího se hodí vědět?

Počasí

Má vliv. (*)

Oblečení

Záleží na vás.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz, OP, u cizinců je nutný pas, případně vízum.

Poznámka

(*) V případě oficiální předpovědi velmi silného větru (cca od 9. stupně Beaufortovi stupnice rychlosti větru na souši, tedy silného vichru) není ubytování možné. Provozovatel s hostem dohodne náhradní ubytování, nebo náhradní termín pobytu. Poukaz platí pouze pro objednávku, součástí které je ubytování. Poukaz je nutné čerpat jednorázově. Zážitku se musí účastnit vždy alespoň 1 osoba starší 18 let.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Příznivý zdravotní stav.

Pro koho

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Chotýšany

od 5 000,-

Chotýšany

od 10 000,-

Chotýšany

od 5 000,-

Chotýšany

od 10 000,-


Podobné zážitky

Dolní Morava

od 5 000,-

Dolní Morava

od 10 000,-

Dolní Morava

od 15 000,-

Heřmanice v Podještědí

8 590,-

Pec pod Sněžkou

od 5 000,-

Pec pod Sněžkou

od 10 000,-

Pec pod Sněžkou

od 15 000,-

sleva 300 Kč

Evropa - dle výběru

1 290,- 990,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

Prožijte nezapomenutelné chvíle s Vašimi blízkými – darujte jim zážitek jako dárek a ukažte jim, jak moc si jich vážíte, jak moc je máte rádi! Naše zážitková agentura Vám umožní darovat netradicní dárky a potešit tak opravdu každého. Dárky od Alergie potešily už sta tisíce zákazníku.