Dárky k svátku pro ženy

Ať už má vaše drahá polovička, kamarádka nebo sestra ráda relaxaci, adrenalin, ráda tvoří či cestuje, máme tu ideální dárkové zážitky, které potěší srdce každé ženy. Zpříjemněte jí svátek jedním z našich originálních zážitků.

4.9 (249 recenzí)

Dárky k svátku pro ženy

Nejprodávanější

vícero lokalit

Psáry, Praha (u vás doma)

1 500,-

Kolín

od 1 899,-

U vás doma.

1 880,-

Praha

1 590,-

Hradec Králové

899,-

Praha - Čestlice

1 790,-

Hradčany - Brno venkov

1 299,-

Veleň, Praha-východ

2 250,-
Dárky k svátku pro ženy

Ať už má vaše drahá polovička, kamarádka nebo sestra ráda relaxaci, adrenalin, ráda tvoří či cestuje, máme tu ideální dárkové zážitky, které potěší srdce každé ženy. Zpříjemněte jí svátek jedním z našich originálních zážitků.

Zážitky plné relaxace

Darujte ji k svátku hlubokou relaxaci s thajskou olejovou masáží, kde si pořádně odpočine a nabyde nové síly, nebo vyberte SPA detox day v pražských Čestlicích, kde si užije saunový svět, masáže a peeling. Pokud chcete sáhnout po luxusnějších zážitcích, tak darujte dámskou jízdu: small beauty talk, kde se postarají o její pleť.

Zážitkové gastronomické kurzy

Pro ženy, které rády vaří a tráví čas v kuchyni máme hned několik kulinářských kurzů. Pro ty, které jsou radši ve vlastním bude ideálním dárkem videokurz vaření nebo videokurz minidezertů Sweet tapas. Milovnice kávy rozhodně ocení kurz přípravy kávy, kde se dozvíte, jak se káva pěstuje a následně, jak ji správně připravit.

Romantické zážitkové pobyty

Darujte romantický pobyt v design hotelu Romantick v Třeboni nebo romantickou noc v hotelu Stein v Chebu.

Zážitkové dárky pro aktivní ženy

Pro sportovně založené a aktivní ženy máme v nabídce spoustu zážitků. Jedním takovým je kurz sebeobrany pro ženy. Třeba s takovým letem balónem nebo kurzem golfu nikdy nezklamete.

 


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.