Mám poukaz |
Jízda v Lamborghini Huracán

Vozy Lamborghini dnes patří k ikonám sportovních vozů a není nic složitého si dopřát jízdu v tomto nadupaném Lamborghini Huracán LP610-4

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

Vozy Lamborghini dnes patří k ikonám sportovních vozů a není nic složitého si dopřát jízdu v tomto nadupaném Lamborghini Huracán LP610-4. Splňte si svůj klukovský sen, projeďte se v italském supersportu v hodnotě rodinného domu a užijte si naplno stoupající hladinu adrenalinu ve vaší krvi. Věřte, že zrychlení 0-100 km/h za 3,2 je opravdu zážitek! Nově si také můžete vyzkoušet večerní jízdu na volné osvětlené dálnici a silnici.

Co se bude dít?

Na zážitek se dostavte nejméně 30 minut před samotnou jízdou. Po příchodu na místo předáte svůj zážitkový poukaz a budete seznámen s programem. Současně podepíšete dokumenty, které jsou k realizaci jízdy potřebné. Čeká vás instruktáž a následně si budete moci vyzkoušet jízdu na běžné pozemní komunikaci a dálnici. Vůz je pojištěn s 10% spoluúčastí na havarijním pojištění. K realizaci zážitku se neváže ani skládání kauce či zálohy a ani podpis směnky. Po celou dobu je s vámi ve voze přítomný instruktor. Na místě máte možnost dokoupení úplného zproštění spoluúčasti na havarijním pojištění za 399,- Kč.

Co zážitek obnáší?

Cca 20 minut jízdy ve voze Lamborghini Huracán LP610-4 (trasa 16 km), PHM, instruktáž a seznámení se s vozem, povinné pojištění, havarijní pojištění ve standardním rozsahu.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Jedna z nejvýznamnějších a nejznámějších značek vyrábějící supersporty se původně zabývala výrobou traktorů. Píše se rok 1948 a Ferrucio Lamborghini zakládá ve městě Centa společnost Lamborghini Trattori. Ta je o 11 let později rozšířena o výrobu klimatizací.

Základy dnešní firmy položil na přelomu let 1962 a 1963, kdy vzniká společnost Automobili Lamborghini. Jelikož byl úspěšným podnikatelem s oblibou v silných autech, vlastnil vozy značek Maserati a Ferrari, se kterými ale nebyl nikdy úplně spokojen. Za zrod jedné z nejslavnějších italských automobilových značek může vlastně, z jeho pohledu, špatně fungující spojka u Ferrari. Enzo Ferrari ho setřel a sdělil mu, ať se laskavě drží svých traktorů a neplete se do toho, čemu nerozumí. A tak vznikl model 350 GT.

Nejrychlejší auto světa

Model Gallardo se stal v lednu roku 2014 nejrychlejším autem na světě, protože zdolal 1 míli za 20,845 sekundy s maximální rychlostí 409,55 km/hod.

Gallardo ve službách policie

Lambo rozhodně nedělalo službu při nahánění zločinců jenom v seriálu Kobra 11. V roce 2004 dostala speciálně upravený model dopravní policie v Kalábrii. Stylové golfové vozíky, podle návrhu syna Ferrucia Lamborghiniho, používá policie v papežském státu Vatikán.

Lamborghini Gallardo Superleggera

Speciální verze Gallardo Superleggera, byla odhalena roku 2007 na Ženevském autosalonu a svými parametry se zařadila mezi vozy jako Ferrari 430 Challenge nebo Porsche 911 Turbo.

Superleggera je označení pro odlehčené verze vozů Lamborghini. Prvním automobilem nesoucím toto přízvisko byla odlehčená verze Lamborghini 350 GT z roku 1964.

Modelu Superleggera se vyrobilo pouze 172 kusů, z toho 10 kusů v bílé, 34 v šedé, 37 v černé, 45 ve žluté a 46 v oranžové barvě. Od klasického provedení Superleggeru opticky odlišuje černý pruh na boku a prvky z uhlíkového kompozitu.

Superleggera se oproti původnímu Gallardu lišila o 100 kg lehčí karosérií. Nižší hmotnosti bylo dosaženo díky použití uhlíkového kompozitu na panely dveří, víko motoru, difuzor, krytí spodku vozu, středový tunel, nosné skořepiny sedadel a vnější zpětná zrcátka. Na průhledné části krytu motoru a také na některá skla vozu byl místo skla použit lehčí polykarbonát.

Podobně jako základní model, má i Superleggera pohon všech kol a pod kapotou desetiválec. Motor však oproti klasické verzi dosahuje výkonu o 10 kW vyššího, tedy 390 kW při 8000 ot/min a točivého momentu 510 Nm při 4250 ot/min. Z 0 na 100 km/h tak Superleggera zrychlí za 3,8 sekundy. Maximální dosažitelná rychlost je 315 km/h.

Doprovod

Je možný jako divák (spolujezdec není možný).

Počasí

Má vliv.

Oblečení

Pohodlné, pevná nebo sportovní obuv.

Na co určitě nezapomenout

Platný OP, platný řidičský průkaz skupiny B a zážitkový poukaz v tištěné podobě.

Poznámka

Spolujezdec ve voze není možný - vůz je dvoumístný. Nemáte řidičský průkaz? Můžete jet jako spolujezdec. Při jízdě po pozemních komunikacích je nutné dodržovat pravidla silničního provozu (včetně rychlosti). Provozovatel si vyhrazuje právo změnit termín či vozidlo samotné v těchto případech: náhlá technická závada či havárie objednaného vozidla, nepříznivé klimatické podmínky. Dokoupení nulové spoluúčasti na místě je platné pouze v případě, že během jízdy dbáte pokynů instruktora. Na místě lze dokoupit také videozáznam z jízdy za 449,- Kč.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Dobrý zdravotní stav. Účastník akce musí být způsobilý pro řízení motorového vozidla a nesmí být pod vlivem jakýchkoliv omamných a návykových látek.

Pro koho

K jaké příležitosti

Na co se ptáte nejčastěji?

 • Otázky a odpovědi

  Q: Jaké má Lamborghini technické parametry?

  A: Lamborghini Gallardo LP570-4 Superleggera:

  Objem motoru 5 204 cm³, V10;
  Maximální výkon 425 kW (570 koní);
  Max. točivý moment 600 Nm 6500 ot/min;
  Maximální rychlost 350 km/h;
  Zrychlení 0-100km/h 3,2 s;
  Sprint na 400m pod 11 s.

Hodnocení zážitku

4.3 (24 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  4
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Praha - Modřany

2 999,-

Praha - Modřany

4 999,-

Brno v Porsche 911 Carrera kit

od 3 349,-

Praha

od 1 699,-

Praha

od 3 399,-

Praha

od 5 099,-


Podobné zážitky

Olomoucký kraj (Hlubočky)

1 790,-

Benátecká Vrutice

2 000,-

Praha

3 600,-

okres Ústí nad Orlicí

2 450,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.