Skok z TV věže v Harrachově

Bungee jumping - televizní věž Harrachov

Svázané kotníky, gumové lano, volný pád v otevřeném prostoru a proudy adrenalinu .

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Svázané kotníky, gumové lano, volný pád v otevřeném prostoru a proudy adrenalinu ... to všechno je bungee jumping Harrachov. Místo, které je navíc jediným v České republice, kde si můžete tenhle adrenalinem natřískaný zážitek dopřát po celý rok, počasí totiž nehraje žádnou roli. Z televizní věže, rozhodčích u skokanských můstků K120 a K180 ve výšce 145 metrů nad městem Harrachov, do toho můžete skočit po hlavě. Nejprve musíte vylézt na 36 metrů vysokou věž a věřte nám, že to je zážitek sám o sobě. V zimním období si zde můžete skočit na snowboardu nebo na bigfootech. Nadešel čas na váš adrenalin!

Co se bude dít?

Vypíšete registraci ke skoku, kde stvrdíte svým podpisem, pravidla a chování během a po skoku a svůj zdravotní stav http://xtreme-sports.cz/bungee-jumping-podminky.html . Konkrétní hodina seskoku vám bude přidělena poskytovatelem zážitku. V případě žádosti o změnu se na místě hradí 1000,- Kč přímo poskytovateli. Částka se řídí jeho aktuálním ceníkem. Po instruktáži se odebere na speciální plošinu, kde bude dokončena příprava ke skoku a samotný seskok. Po seskoku obdržíte certifikát o absolvování bungee jumpingu. Seskoky se konají obvykle ve středu a v neděli od 11 do 16 hodin. Pořadí skokanů na místě určuje výhradně provozovatel seskoků. Doba čekání na seskok se pohybuje od 5 minut do 4 hodin v závislosti na psychice skákajících a počasí.

Co zážitek obnáší?

1x seskok bungee jumpingu.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Myšlenka dobrodružného volného pádu, při kterém vás před smrtí chrání pouze lano připoutané ke kotníkům, není žádnou novinkou. Tato adrenalinová aktivita nachází své kořeny ve starobylé legendě, kterou uchovává v paměti domorodý kmen na ostrově Pentecost v souostroví Vanuatu v Melanésii v Jižním Pacifiku.
Můžeme narazit na různé verze této legendy, shodují se ale v jednom - zmínce o ženě, která se rozhodla originálním způsobem uniknout před zlým manželem. Vyšplhala na vysoký strom, kde si uvázala ke kotníkům liánu. Manžel vylezl za ní, ale než se mu podařilo manželku chytit, vrhla se střemhlav dolů. Muž skočil také, ale zabil se. Žena přežila jen díky liáně přivázané ke kotníkům. Pak se již legenda rozchází ve dvou verzích. Jedna tvrdí, že muži začali skoky provozovat pro obdiv odvahy, kterou žena projevila. Ta druhá říká, že se muži chtěli pojistit, aby je již žena nemohla oklamat a proto se tohoto obřadu smějí účastnit jen oni sami.

Časem se ze zvyku vyvinul rituál, kterým si domorodci pokoušeli zajistit dobrou úrodu. Každý rok očistili svahy od všech větví a kamenů, rozmělnili hlínu, aby mírnila dopad, a vztyčili skokanskou věž. Pro západní civilizaci tento rituál poprvé zaznamenala expedice National Geographic v roce 1950, která zvyk popsala jako skoky do hloubky z výšky okolo 65 stop. V roce 1970 Kal Müller, další reportér National Geographic, jako první cizinec vyzkoušel skok, při kterém se zastaví srdce, jak doslovně Müller rituál popsal. A odtud již nebyla daleká cesta k bungee jumpingu, jak jej známe dnes.

Doprovod

Je možný, je pro něj na místě speciálně určena vyhlídka pro seskok.

Počasí

Skáče se za každého počasí.

Oblečení

Dle vašeho uvážení. Bungee Jumping nevyžaduje speciální oblečení ani obuv. Můžete skákat v kostýmu, nahý, v plavkách…. Bungee Harrachov je bungee Freestyle.

Na co určitě nezapomenout

OP, zážitkový poukaz.

Poznámka

Zážitek je vhodný pro chlapce i děvčata, muže i ženy s váhou od 50 kg do 120 kg. Seskok může absolvovat osoba starší 18 let, která se prokáže OP. Mladší zájemci potřebují písemný souhlas rodičů nebo zákonného zástupce, jež jsou u seskoku přítomni. Na místě se totiž podepisuje smlouva k seskoku. Nemůže-li být zákonný zástupce či rodič přítomni, je skokan povinen si tuto smlouvu vyžádat s dostatečným předstihem, vytisknout ji, rodiče ji pak vyplní a podepíší - údaje musí být ověřeny (check point či notář). Na místě máte také možnost objednat si videozáznam na DVD či upomínkové triko na památku. Vypsaným termínům seskoků je nutné se přizpůsobit https://www.bungee-harrachov.cz/bungee-jumping-terminy.html . Závazně rezervovaný termín seskoku lze bez stornopoplatku zrušit 7 dní předem.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Skákat by neměli klienti po vážných operacích páteře, srdce a těžkých úrazech či onemocněních. Před každým skokem účastník stvrdí svým podpisem, že tyto úrazy či onemocnění neprodělal.

Pro koho

K jaké příležitosti

Na co se ptáte nejčastěji?

 • Otázky a odpovědi

  Q: Dá se skákat ve dvojici?

  A: Ano - může se skákat ve dvojici, váha obou osob dohromady může být max 160kg. Každý z dvojice musí mít svou vstupenku = svůj poukaz :-)

  Q: Je u tohoto zážitku možnost hrudního uvázání?

  A: Ano, je možné skákat jak s úvazem za nohy, tak s úvazem za hrudní postroj. Záleží na přání :-)

Hodnocení zážitku

4.9 (122 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Chomutov

1 629,-

vícero lokalit

Praha, Ostrava, Olomouc, Brno

2 449,-

Ostrava

Praha, Olomouc, Brno

2 449,-

Olomouc

Praha, Ostrava, Brno

2 449,-

Brno

Praha, Ostrava, Olomouc

2 449,-


Podobné zážitky

Ověřeno Darinou Nejprodávanější

Praha

od 1 990,-

Ověřeno Darinou Náš tip

Praha

od 1 770,-

Ověřeno Darinou Náš tip

Praha

od 2 070,-

Ověřeno Darinou garance 4000 m

Most

od 5 499,-

Ověřeno Darinou Omezená kapacita

Most

3 799,-

Nejprodávanější

Plzeň

od 3 970,-

vícero lokalit

Skuteč, Znojmo

4 079,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.