S rodinou na adventure golf

Přemýšlíte, kam vyrazit s dětmi na výlet?

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

nejprodávanější

Na co se budete těšit

Přemýšlíte, kam vyrazit s dětmi na výlet? Potom je vezměte do areálu Adventure golf Horní Bezděkov. Je to jediný areál v ČR, který nabízí dvě typově odlišná hřiště adventure golfu. Nikdo se zaručeně nudit nebude! Areál je velmi vstřícný k rodinám s dětmi. Předškoláky a starší děti zaujme adventure golf, pro nejmenší děti jsou k dispozici malé hole, ale také hračky, odrážedla, omalovánky. Areál je připraven i na miminka. S kočárkem se dá jezdit po adventure golfu. Máte-li pejska, klidně ho vezměte s sebou. Areál nabízí dostatek travnatých ploch, kde váš čtyřnohý kamarád může odpočívat, zatímco vy hrajete. Malé pejsky můžete nosit v tašce po hřišti. Pomyslnou 19. jamkou je Tyrolská hospůdka. Zde vaří poctivou kuchyni podle originálních tyrolských receptur a s vášní pečou slané pečivo i sladké moučníky.

Co se bude dít?

Nejprve si v recepci zapůjčíte golfové vybavení (hole a míčky), dostanete score kartu a můžete vyrazit na hřiště. Záleží na vás, zda-li využijete obě hřiště adventure golfu nebo celou dobu strávíte jen na jednom z nich. Doporučujeme zapisovat si výsledky do score karty a na konci vyhlásit vítěze!

Co zážitek obnáší?

2,5 hodiny hry na dvou hřištích adventure golfu pro 2 dospělé a 2 děti do 150 cm,
zapůjčení potřebného golfového vybavení.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku. Od pátku do neděle a o svátcích můžete využít nabídky Tyrolské hospůdky (není v ceně), od pondělí do čtvrtka Vám nabídneme pouze nápoje a malé studené pohoštění (není v ceně). v Tyrolské hospůdce se vaří od pátku do neděle.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Je možný, doplatí na místě dle platného ceníku.

Počasí

Slunečné počasí je výhodou, hrát je ale možné za každého počasí.

Oblečení

Pohodlné oblečení, pohodlná obuv bez ostrých podpatků nebo hrotů.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Pejskové mají povolen vstup do areálu i do Tyrolské hospůdky, omezení platí pouze pro samotné hřiště adventure golfu. v Tyrolské hospůdce se vaří od pátku do neděle. Trpěliví a hodní pejskové však můžou sledovat svoji rodinu při hře, pokud zůstanou na vodítku na travnaté ploše kolem hřiště. A důležitá zpráva na závěr: na adventure golf můžete přijet také na kole. Aktuální otevírací dobu naleznete zde

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav.

Pro koho

K jaké příležitosti

Hodnocení zážitku

4.9 (35 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Nejprodávanější

Horní Bezděkov

1 049,-


Podobné zážitkyKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.