Dárky k výročí pro ženu

Výročí za dveřmi a vy nevíte, čím udělat své ženě radost? Nebojte, máte nás a naši nabídku nejrůznějších zážitků.


Dárky k výročí pro ženu

Ověřeno Darinou Nejprodávanější

Vícero lokalit

Český ráj, Český Krumlov, Karlštejn, Brno, Ostrava, Hradec Králové, Bochov u Karlových Varů, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Konopiště, Pálava, Plzeň, Kroměříž, Pardubice, Hluboká nad Vltavou, Roudnice nad Labem

od 4 250,-

Nejprodávanější

Praha

od 2 100,-

Nejprodávanější

Soběsuky

4 400,-

Nejprodávanější
Náš tip

Frýdlant v Čechách

11 810,-

Praha - Modřany

2 999,-

Praha

5 450,-

Klášter Hradiště nad Jizerou

7 890,-

Radostice

3 990,-
Dárky k výročí pro ženu

Výročí za dveřmi a vy nevíte, čím udělat své ženě radost? Nebojte, máte nás a naši nabídku nejrůznějších zážitků.

Inspirujte se následujícími tipy na dárky k výročí pro vaší ženu.

Relax

Žádnou ženu nezklamete kvalitní masáží. Darujte ji thajskou masáž anebo relaxační, olejovou masáž. Pokud si chcete užít odpočinek s ní, tak ji darujte wellness pobyt v Jizerských horách ve čtyřhvězdičkovém hotelu Antonie. Budete mít neomezený přístup do místního luxusního wellness a SPA. Stále nevíte, jaký zážitek plný relaxu a odpočinku by ji nejvíce potěšil? Darujte univerzální poukaz s kterým si sama vybere.

Gurmánské zážitky

Co takhle spojit trochu adrenalinu s gurmánským zážitkem v podobě Dinner in the sky? Degustační menu v restauraci U Malířů 1543 její i vaše chuťové pohárky určitě uspokojí. Pokud je milovnicí dobrého vína a jídla, tak degustační menu v italské restauraci Amano bude tou ideální volbou.

Péče o vzhled

Rádá vaše žene pečuje o svůj vzhled? Darujte ji anti-aging bio péči o její vlasy, která jim dodá lesk a vitalitu. S analýzou pleti a profesionálním líčením také nešlápnete vedle.

Adrenalin

Darujte ji nezapomenutelný adrenalinový zážitek v podobě bungee jumpingu anebo tandemu. Jestli si myslíte, že by ji takový zážitek zrovna nepotěšil, tak noční vyhlídkový let bude také vzrušující. Při letu balónem si také užijete trochu adrenalinu, ale hlavně pořádnou dávku romantiky.


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.