Mám poukaz |

Dárky k výročí pro ženu

Výročí za dveřmi a vy nevíte, čím udělat své ženě radost? Nebojte, máte nás a naši nabídku nejrůznějších zážitků. Dopřejte ji třeba pořádný wellness, kde si náležitě odpočine. Radost ji udělá i online kurz, který může absolvovat v pohodlí domova. Anebo společně vyrazte za pobytem někam, kde budete mít čas jeden na druhého.

Zážitkové dárky, kterými ji dostanete do kolen

Ráda bude za romantickou večeři s vámi, ale také za kurz vaření, který si vysnila. Je-li spíše akčnějším typem, zkuste vybrat některý z adrenalinových zážitků ve vzduchu či na vodě, ať už je to bungee anebo kurz jachtingu.


nejprodávanější

Vícero lokalit

od 4 250,-

nejprodávanější
nejprodávanější
nejprodávanější

Frýdlant v Čechách

10 720,-

nejprodávanější

Praha - Modřany

2 999,-

od 1 000,-

Ústí nad Labem

1 660,-

Radostice

3 990,-

Klášter Hradiště nad Jizerou

7 890,-

Praha

5 199,-

Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.