Zahrajte si šachy s juniorským mistrem ČR

Věnujete se šachům už léta?

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Věnujete se šachům už léta? A nebo jen krátce? U tohoto zážitku na Vaší úrovni nezáleží. Změřte síly se skutečným profesionálem. Přiučte se novému a získejte cenné zkušenosti. Porazíte Vy jeho a nebo on Vás? Zvládne juniorský mistr Martin Hollan hrát a vyhrát i se zakrytou šachovnicí? Zahrajte si s vrcholovým hráčem a zjistíte, na jaké opravdové úrovni se nacházíte. Celý průběh partií bude živě komentovat a vysvětlovat, můžete si ale i vyzkoušet, jak byste dopadli v „ostrém“ souboji bez nápověd. Zážitek je vhodný i pro rodiny nebo partu přátel, kdy bude profesionál Martin Hollan hrát proti více hráčům najednou, bude hrát tzv. simultánku.

Co se bude dít?

Po příchodu na místo předáte svůj zážitkový poukaz. Následně se seznámíte s juniorským mistrem ČR a hra může začít. Úroveň Vaší hry nerozhoduje – vše bude přizpůsobeno tak, aby pro Vás bylo vše srozumitelné a odnesli jste si co největší šachový zážitek. V průběhu setkání lze nastavit různé herní hendikepy – buď časové (např. mistr bude mít na partii pouze 1 minutu a Vy 15 minut), nebo materiální (na začátku partie dostanete zvýhodnění např. střelce, věže, dámy).

Co zážitek obnáší?

120 minut předpřipraveného programu na přání,
drobné občerstvení – voda, džus, káva, čaj, krekry,
přípravu a užívání veškerého materiálu,
náměty a doporučení na doma.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku – možnost přikoupení foto i videozáznamu na přání za 300,- Kč

Co dalšího se hodí vědět?

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Minimální věk 5 let, osoby mladší 15 let mohou zážitek čerpat za doprovodu zákonného zástupce nebo rodiče, rezervace alespoň 14 dní dopředu, přání foto i videodokumentace při rezervaci.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Hodnocení zážitku

5 (1 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

U vás doma - videolekce

1 890,-

U vás doma - videolekce

1 890,-

U vás doma online

2 890,-


Podobné zážitky

Březnice okres Příbram

od 1 999,-

Březnice okres Příbram

od 2 499,-

Praha/Čestlice

od 1 790,-

Praha/Čestlice

od 3 390,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.