Šachový kurz pro 2 - 4 hráče

Nahlédněte pod pokličku vrcholového šachu.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 30.06.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Nahlédněte pod pokličku vrcholového šachu. Představíme vám základní šachové principy a tréninkové metody. Seznámíme vás s pojmy, jako jsou teorie zahájení, strategické plánování, technika propočtu. Naučíme vás hlavní postupy, jak se v šachu zdokonalovat! Přijďte ve dvou a nebo ve 4 – tento soukromý zážitek si užijete. Šachový kurz vám totiž připravíme na míru tak, aby byl pro vás co nejvíce přínosný. Zajímá Vás třeba, jak rychle porazit protihráče? Nerozumíte šifrám v šachových knihách? Chcete vědět, jak si zahrát šachy na internetu?

Co se bude dít?

Po příchodu na místo konání předáte svůj zážitkový poukaz. Čeká vás soukromý trénink pod vedením vrcholového hráče a trenéra. Trenér Vám vysvětlí základní postupy šachového tréninku. Proberete základní šachové strategie a seznámíte se se zásadami správného rozehrávání. Naučíte se, jaké jsou rozdíly v zahájeních, jako jsou gambity, italská hra nebo sicilská obrana. Nedílnou součást kurzu tvoří trénink myšlení dopředu (propočtu variant) a představení pojmů mat na poslední řadě, vidlička, odlákání, přilákání i odtažný šach. Dle vašeho přání lze některá témata vynechat a na některá se zaměřit podrobněji. Součástí lekce je možnost individuální partie s trenérem, který bude vše živě komentovat a vysvětlovat správné postupy.

Co zážitek obnáší?

120 minut předpřipraveného programu na přání,
drobné občerstvení – voda, džus, káva, čaj, krekry,
přípravu a užívání veškerého materiálu,
náměty a doporučení na doma.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku – možnost přikoupení foto i videozáznamu na přání za 300,- Kč

Co dalšího se hodí vědět?

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Minimální věk 5 let, osoby mladší 15 let mohou zážitek čerpat za doprovodu zákonného zástupce nebo rodiče, rezervace alespoň 14 dní dopředu, přání foto i videodokumentace při rezervaci.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

U vás doma - videolekce

1 890,-

U vás doma - videolekce

1 890,-

U vás doma online

2 890,-


Podobné zážitky

Ověřeno Darinou Nejprodávanější

Březnice okres Příbram

od 1 999,-

Březnice okres Příbram

od 2 499,-

Ověřeno Darinou Nejprodávanější

Praha/Čestlice

od 1 790,-

Praha/Čestlice

od 3 390,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.