Pod vedením Martina Hollana

Šachový kurz online

Skupinový šachový kurz - vylepšete úroveň své šachové hry kvalitním tréninkem s profesionálním trenérem a juniorským mistrem ČR Martinem Hollanem.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Skupinový šachový kurz on-line? No proč ne. Vylepšete úroveň své šachové hry kvalitním tréninkem s profesionálním trenérem a juniorským mistrem ČR Martinem Hollanem. Využijte komfortu Vašeho domácího prostředí k účasti na online kurzu. Míra Vašich šachových poznatků není klíčová, kurz uděláme na míru výkonnostní skladbě členů skupiny. Hlavní výhodou skupinového on-line kurzu je, že si vše naučené budete moci procvičit s protihráčem a upevnit tak nově nabyté dovednosti za odborného dohledu. Další výhodou je, že se kdykoli můžete doptat a odstranit jakékoli nejasnosti okamžitě, aniž byste museli například něco dohledávat například ve videu. Dále je také prostor k úpravě programu v závislosti na přáních skupiny.

Co se bude dít?

Kurz probíhá on-line v 16 lekcích po 60 minutách a koná se jednou týdně v 6–10členných skupinách. Kurzy probíhají 1x týdně od října do ledna a od února do května ve dny pondělí až čtvrtek dle Vaší preference v časech 17:15 - 18:15. Každá skupina kurzu je sestavena z účastníků s podobnými šachovými znalostmi. Po poptání termínu a ověření poukazu Vám bude odeslán vstupní test pro určení Vaší úrovně a graficky zpracovaný postup pro registraci do uživatelského rozhraní Skype + www.123chess.me, ve kterém on-line kurz probíhá. S předstihem před první lekcí se s Vámi spojí provozovatel, aby Vás instruoval, co a jak používat, aby online lekce proběhla hladce. Kurzy se obvykle konají ve středu v odpoledních hodinách. Po absolvování kurzu obdržíte od trenéra náměty pro následný šachový rozvoj a dostanete doporučení na šachovou literaturu k samostatnému tréninku.

Co zážitek obnáší?

16 x 60 minut šachového tréninku pod vedením vrcholového hráče s tímto rámcovým obsahem:
seznámení se s šachovými základy a správnými závodními pravidly;
poznání rozdílů zahájení jako např. gambity, italská hra nebo sicilská obrana;
základní šachové strategie;
trénink myšlení dopředu (propočtu variant);
tréninkové motivy, jako jsou mat na poslední řadě a vidlička;
vysvětlení kombinací jako odlákání, přilákání nebo odtažný šach;
procvičení se v základech koncových her;
seznáení se s možnostmi hraní šachu v klubech a na internetu.
Součástí balíčku je také vyhodnocení vstupního testu a návod pro nastavení vašeho on-line prostředí.

Balíček neobsahuje

Služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Minimální věk 6 let. U zážitku máte možnost dokoupit videozáznam ze všech 7 lekcí z pohledu lektora za 400,- Kč. Konkrétní přehled termínů pro on-line kurz naleznete zde: www.sachyprokazdeho.cz/serviceItem/533/

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele


Podobné zážitky

Domažlicko

5 000,-

Březnice okres Příbram

od 1 999,-

Březnice okres Příbram

od 2 499,-

Praha/Čestlice

od 1 790,-

Praha/Čestlice

od 3 390,-



Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.