Trampolínová aréna v Olomouci

Přijďte si zaskákat do 1 000 m2 velké trampolínové arény v Olomouci. Čeká vás tu 37 trampolín a unikátní 9D kino.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Propojte sportovní aktivitu se zábavou a přijďte si zaskákat na trampolínách do Jump Academy. Tato aktivita je vhodná jak pro děti, tak i dospělé. Vemte sem celou rodinu, přátele nebo třeba kolegy a užijte si chvíle plné zábavy, zlepšete si fyzičku, rovnováhu a koordinaci. Součástí arény je i 9D kino, které propojuje virtuální realitu a pohyb sedadla neboli “vajíčka”, ve kterém budete při sledování sedět. Nechybí zde ani pohyblivé rameno inspirované televizním pořadem drtivá porážka, parkourová zóna nebo molitanová jáma.

Co se bude dít?

Po příchodu do parku předložíte svůj zážitkový poukaz u recepčního pultu, kde dojde k ověření a předání permanentky. K dispozici jsou šatny, kde se můžete převléknout. Skákání je povolené pouze ve speciálních trampolínových (protiskluzových) ponožkách. Ty si můžete vzít buď vlastní anebo za úhradu zakoupit na recepci. Harmonogram skákání na trampolínách je volný, takže si můžete užít skákání podle svého tempa a chuti. Vstup je umožněný vždy v každou celou hodinu, doporučujeme přijít alespoň s 15 minutovým předstihem. Těšíme se na Vás

Co zážitek obnáší?

1x permanentka na 8 vstupů,
1x voda,
1x silikonový náramek Jump Academy.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Dospělý doprovod je možný bez doplatku pouze pro děti do 5 let.

Počasí

Nemá vliv. Provoz je krytý. V letních měsících je výhodou prostor klimatizace.

Oblečení

Volnočasové.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz, protiskluzové ponožky, které si přineste buď vlastní, nebo zakoupíte přímo na recepci.

Poznámka

Tento zážitek není nutné rezervovat předem. Můžete se dostavit kdykoliv v otevírací době Jump Areny, která je uvedena na https://jumpacademy.cz/olomouc/jump-park-olympia/. Pokud si chcete v klidu zaskákat mimo špičku, doporučujeme návštěvu Jump Areny v dopoledních hodinách během týdne. Víkendy, odpolední časy a prázdniny bývají nejvytíženější. Při čerpání zážitku více osobami je nutné přihlédnout k času na kartě (např. pokud máte kartu na 8 hodin, můžete jít s dalšími 7 přáteli na hodinu skákat). Děti do 5 let musí mít po celou dobu v parku doprovod. Doprovod neplatí za vstup do parku další poplatky, je ale potřeba, aby měl na sobě také protiskluzové ponožky.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Pro koho

Místo konání

Koupit zážitek

Podobné zážitky

Ověřeno Darinou Náš tip

Praha

od 1 990,-

Ověřeno Darinou Náš tip

Praha

od 1 770,-

Ověřeno Darinou Náš tip

Praha

od 2 070,-

Ověřeno Darinou - 1009 Kč

Most

5 499,- od 4 490,-

Ověřeno Darinou - 1009 Kč Náš tip
Ověřeno Darinou Omezená kapacita

Most

3 799,-

Plzeň

od 3 970,-

vícero lokalit

4 079,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.