Mám poukaz |Tour de Beer v Pardubicích

Venkovní únikovka – Výlet do budoucnosti

Vyzkoušejte venkovní únikovku – Výlet do budoucnosti.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

Vyzkoušejte venkovní únikovku – Výlet do budoucnosti. Hra začíná na náměstí Jana Pernera v Pardubicích a hlavním účastníkem, jak už název napovídá, bude pivo. V roce 2023 začíná pivní prohibice. Vy se ocitáte v roce 2027, kdy se ani po 3 letech nedají myšlenky a chuť na tento zlatavý moc zahnat. Abyste se napili a uspokojili tak svou touhu, musíte se vydat do města na najít přísně utajené pivovary. Při pátrání si musíte dát pozor na speciální hlídky tzv. Suchá hrdla, které konzumací alkoholu trestají temným vězením. Abyste jim unikli, musíte prokázat skvělou orientaci, logické myšlení, všímavost i pamatováka. Tak ať se vám daří a na zdraví.

Co se bude dít?

Hra začíná na náměstí Jana Pernera v Pardubicích. Je třeba dbát na otevírací dobu jednotlivých podniků => Než se rozhodnete jít hrát zkontrolujte prosím aktuální otevírací dobu na webu Get Out Fun (https://www.getoutfun.com/cs/game/tourdebeerpardubice), nebo napište na info@getoutfun.com. Otevírací doba se může změnit ze dne na den, či podniky mohou ohlásit uzavřenou společnost. Rezervace není potřeba. Hru začínejte nejdříve v 15:00, poté čím dřív, tím líp. Některé podniky na trase zavírají už ve 23:00. Pozor! V neděli jsou některé podniky na trase zavřené a hra se tak nedá hrát. Čeká vás 6 zastávek. Konzumace nápojů a jídla není součástí ceny zážitku.

Hra funguje na všech zařízení s Android a iOS.
Stačí stáhnout na Google Play a nebo App Store aplikaci Get Out Fun (cca 20MB),
zažádat si o aktivační kód u provozovatele hry, který vám jej po ověření vašeho poukazu zašle vložíte jej do aplikace a hrajete.
Pro spuštění na zařízení s operačním systémem iOS (Apple) je třeba si hru aktivovat na svém účtu https://getoutfun.com/cz/login/ (vyplňte stejné přihlašovací údaje jako v aplikaci Get Out Fun).
Konzumace nápojů a jídla není součástí ceny zážitku. Konzumace piva není součástí ceny zážitku.

Co zážitek obnáší?

Zážitkový poukaz na venkovní únikovou hru Tour de Beer v Pardubicích – Výlet do budoucnosti,
hra pro 1-6 osob,
obtížnost: Střední,
doba trvání je přibližně 5 hodin (dle vašich schopností),
délka trasy cca 3,7 km,
hra je v českém jazyce,
přístup ke hře skrz mobilní aplikaci (funkční na systémech Android a iOS).

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání a další služby a produkty nad rámec balíčku. Konzumaci nápojů, popřípadě jídla a útratu v jednotlivých podnicích.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Maximální počet účastníků je 6.

Na co určitě nezapomenout

OP, nabitý mobilní telefon či tablet nebo power banku.

Poznámka

Minimální věk 18 let. Doba trvání hry se odvíjí dle vašich schopností.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Pro koho

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele


Podobné zážitkyKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.