Mám poukaz |

Zážitkové dárky pro pivaře

S plným půllitrem zlatého moku je na světe hned o něco krásněji. Přidejte k tomu ještě zážitek z naší nabídky a ocitnete se v ráji na zemi.

Na zdraví!

Milovníky piva jistě potěší kurz vaření jejich oblíbeného nápoje. Vyzkouší si, co všechno příprava obnáší. Pivo dělá krásná těla, hlavně ve spolupráci s dobrým jídlem. Radost by tedy udělala i lekce vaření steaků a burgerů. A úplně u vytržení by pivař byl z pivních pobytů a wellness s lázněmi.


15% sleva

Praha

2 690,- 2 286,-

nejprodávanější
náš tip

Klášter Hradiště nad Jizerou

od 5 780,-

vícero lokalit

od 4 330,-

Praha 1

od 8 000,-

Plzeň – Černice

3 690,-

Plzeň

od 1 780,-

Plzeň – Černice

2 790,-

Chodová Planá

7 830,-

Praha - Dolní Počernice

2 490,-

Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.