Mám poukaz |



Úniková hra Mafiáni v Děčíně

Před třemi dny našla policie bezvládné tělo Luigiho Pomodora, známého mafiánského bosse.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

Před třemi dny našla policie bezvládné tělo Luigiho Pomodora, známého mafiánského bosse. Policie zadržela 4 podezřelé, ale nemá dostatek důkazů, aby je mohla ze zložinu usvědčit. Aby nedošlo k jejich propuštění, vrháte se do práce se svým týmem vyšetřovatelů. A když se do případu zakousnete, tak nepustíte, dokud není práce hotová. Vyrážíte tedy do centra Děčína a přilehlýchch ulic a uliček najít důkazy o vině. Vaším úkolem je označit pachatele zložinu, který stane před soudem, aby spravedlnosti bylo učiněno zadost. Pomocí šifer a rébusů zjistěte pravdu. Tato lehká obtížnost únikovky je určena pro začínající únikovkáře, rodiny s dětmi (7+), partičku nadšenců a pro všechny, kdo chtějí zažít netradiční procházku po Děčíně.

Co se bude dít?

Hra začíná u Zastávky MHD v Tyršově ulici v Děčíně a je hratelná nonstop za všech ročních období. Nedoporučujeme však hrát hru pokud se konají městské slavnosti, neboť hra prochází prostory, kde se mohou nacházet stánky. Na noční verzi nezapomeňte světlo/baterku či čelovku. Obujte pohodlné boty, dobře se oblékněte. Hra funguje na všech zařízení s Android a iOS.
Stačí stáhnout na Google Play a nebo App Store aplikaci Get Out Fun,
zažádat si o aktivační kód u provozovatele hry, který vám jej po ověření vašeho poukazu zašle,
vložíte jej do aplikace a hrajete.
Pro spuštění na zařízení s operačním systémem iOS (Apple) je třeba si hru aktivovat na svém účtu https://getoutfun.com/cz/login/ (vyplňte stejné přihlašovací údaje jako v aplikaci Get Out Fun).

Co zážitek obnáší?

Zážitkový poukaz na venkovní únikovou hru Mafiáni v Děčíně, Hra pro 1-6 osob, Obtížnost: Lehká, Doba trvání je přibližně 2 hodiny (dle vašich schopností), Délka trasy cca 2,5 km, Hra je v českém jazyce, Přístup ke hře skrz mobilní aplikaci (funkční na systémech Android a iOS).

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání,
Další služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Maximální počet účastníků zážitku je 6.

Počasí

Nemá vliv na samotnou hru, hra se může hrát v jakémkoli počasí – osobní uvážení.

Oblečení

Záleží na vás.

Na co určitě nezapomenout

Doporučujeme mít s sebou nabitý mobilní telefon či tablet, případně power banku.

Poznámka

Trasa má 2,5 km a doba trvání hry se odvíjí od vašich schopností.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Pro koho

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele


Podobné zážitky



Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.