Vaše proměna se stylistkou Lenkou Zelenohorskou

Většinu žen trápí stejné problémy: „Nebaví mě chodit nakupovat oblečení.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 30.06.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

Většinu žen trápí stejné problémy: „Nebaví mě chodit nakupovat oblečení. Nevím kam mám jít nakupovat. Běhám z jednoho obchodu do druhého a stejně si nic nekoupím. Nikdo mi neporadí. Neumím zkombinovat oblečení. Nevím, co mi sluší. Neznám svůj styl.“ To jsou slova Lenky Zelenohorské, osobní stylistky, které se s řešením těchto problémů ostatní svěřují už od roku 2002. Právě pro ně totiž otevřela Ateliér stylu & butik s italskou módou. Jedná se o unikátní koncept, který je v České republice jasnou odpovědí při řešení potíží žen s nakupováním oblečení a nalezením jejich osobního stylu. Při dvouapůlhodinové konzultaci stylu každá žena zjistí, že najít svůj styl bylo lehčí, než se zdálo. Dozví se, jaké barvy, styl oblékání, střihy, materiály a doplňky sluší její osobnosti a postavě. V butiku pro ni Lenka vybere oblečení, které jí bude slušet a které si bude moci také koupit. Tak už skoncujte s maratony po obchodních centrech a objevte sama sebe … objevte svůj osobitý a unikátní styl.

Co se bude dít?

Setkání je koncipováno formou zážitku, abyste si odpočinuli, užili si jiný způsob nakupování, a dozvěděli se, jak být krásné. Lenka Vás přivítá v Ateliéru stylu a krásy se sklenkou Prosecca, posadíte se v salonu a budete si povídat o módě, o Vašem stylu, o líčení, a spoustě dalších věcí, týkajících se oblečení a šatníku. Získané vědomosti si hned vyzkoušíte v praxi. Součástí Ateliéru je i butik s italskou módou. V mém butiku zažijete jiný rozměr nakupování. Zábavu, relaxaci, výběr, kvalitu, spokojenost a radost. Lenky přístup a zkušenosti Vám umožní si vybrat a nakoupit kvalitní a slušivé oblečení. Na Italech miluje jejich jedinečný vytříbený vkus a cit pro design. Z italských značek vybírá pouze ty, které českým ženám sluší a vyhovují jejím postavám. Proto v butiku najdete široký výběr módních stylů, i velikostí, od velikosti 34 až po velikost 44. Nakupování s Lenkou Vás bude bavit a budete se cítit hýčkané!

Co zážitek obnáší?

Určíme typ Vašeho módního stylu a vysvětlíme si styl oblékání podle autorské stylové typologie. Naučíme vás kombinování dle unikátní metody „kapsle 3-2-1“; poznáte Vaše skutečné proporce a naučíte se vidět detaily, které tvoří jedinečný celek (obraz); analýza barev, které se k Vám hodí; doporučení konkrétních druhů oblečení pro sestavení základního šatníku; doporučení vlasového sestřihu a barvy vlasů, ve spolupráci s kadeřníkem; osvojíte si vhodné střihy oblečení, které vylepší vaši postavu; zážitek probíhá v Ateliéru stylu a krásy, kde si vyzkoušíte doporučené kombinace a druhy oblečení; získáte možnost koupit si módní oblečení od italských návrhářů, ušité přímo v italských dílnách; uplatnění kreditu 3.000 Kč na nákup; obdržíte přesný popis Vašeho jedinečného stylu a získáte podrobný návod, jak si budovat slušivý šatník.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Po domluvě

Počasí

Nemá vliv

Oblečení

Které běžně nosíte

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz

Poznámka

Minimální věk účastníka je 16 let.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Příznivý

Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele
Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.