Univerzální poukaz

Poukaz nelze hradit body.

Univerzální poukaz

Chcete darovat zážitek, ale nevíte jaký vaše blízké potěší nejvíc? Darujte univerzální poukaz na 2 000 Kč a nechte je, aby si sami vybrali.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno

Platnost poukazu do 30.06.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

nejprodávanější
nejprodávanější
nejprodávanější

Na co se budete těšit

S univerzálním poukazem v hodnotě 2 000 Kč si vyberte z naší široké nabídky zážitků. Nabízíme jich přes 1 300 po celé České republice. Pokud jste odvážlivec, tak si skočte bungee z televizní věže nebo zažijte pocit volného pádu při indoor skydivingu. Jestli máte radši odpočinek a klid, tak vyrazte na thajskou nebo relaxační masáž. Přeměňte si poukaz na kredity a využijte je k nákupu kteréhokoliv zážitku. Je na vás, jaký si vyberete.

Co zážitek obnáší?

Univerzální poukaz s kreditem 2000 Kč, který můžete využít na nákup zážitku z naší nabídky.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Koupit zážitekKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.