Romantika ve dvou v lipenské zátoce

Pobyt v designovém modulu na vodě

Nechte starosti plavat a užijte si uklidňující ubytování u břehu Lipna v obytném modulu, který vás uchvátí svým designovým zpracováním.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Nechte starosti plavat a užijte si uklidňující ubytování u břehu Lipna v obytném modulu, který vás uchvátí svým designovým zpracováním. Už z venkovního pohledu vás překvapí svým nevšedním provedením, který lichotí stejně moderně zařízenému interiéru. V něm budete mít k dispozici vše potřebné k dokonalému relaxu ve dvou. Prostorná a pohodlná postel, praktická kuchyňka a koupelna se sprchou a toaletou budou zárukou vaší spokojenosti. Čekat vás tu budou dvě noci nabité romantikou v prostředí krásné přírody a klidné hladiny Lipna. Představte si ten nikým nerušený klid, který si vychutnáte ve společnosti jeden druhého. A pokud byste chtěli prozkoumat okolí a zažít něco navíc, můžete zavítat do nedalekého wellness.

Co se bude dít?

Po předem domluveném termínu dorazíte nejprve na recepci hotelu Fontána Blue Marina, kde předložíte svůj zážitkový poukaz a kde také proběhnou formality potřebné k pobytu. Následně se můžete ubytovat a prožít jedinečný a zcela originální pobyt na břehu Lipna. Check – in: 15:00 a check – out: 10:00. V hotelu je možné si zapůjčit kajutovou loďku, plachetnici, šlapadla i paddleboardy aj.

Co zážitek obnáší?

Poukázku v hodnotě 11 710,- Kč. Můžete ji využít v Designovém modulu Komenta například na tento balíček služeb:
ubytování na 2 noci pro 1 – 3 osoby,
snídaně.

Balíček neobsahuje

Místní poplatek pro dospělou osobu od 18 let, dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Počasí

Povětrnostní podmínky, náhlé živelné pohromy.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz, OP popřípadě pas.

Poznámka

Závaznou rezervaci je možné zrušit bez stornopoplatků 51 dní předem. Designový modul Komenta je vybaven: Kuchyňským koutem s varnou deskou, lednicí a myčkou, koupelnou s vestavěným WC, umyvadlem a sprchovým koutem, designovým nábytkem s lůžkem o velikosti 160×200 cm, pohovkou (případně plnohodnotnou přistýlkou pro další osobu), jídelním setem, krbovými kamny, venkovní terasou s posezením, klimatizací TV s napojením na online kanály, Wi-fi.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Hrdoňov - Frymburk

15 529,-


Podobné zážitky

Nejprodávanější

Dolní Morava

od 5 000,-

Dolní Morava

od 10 000,-

Dolní Morava

od 15 000,-

Pec pod Sněžkou

od 5 000,-

Pec pod Sněžkou

od 10 000,-

Pec pod Sněžkou

od 15 000,-

sleva 300 Kč

Evropa - dle výběru

1 290,- 990,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.