Noc v Treehouse pro dva

Už se vám omrzely přepychové pokoje s drahými koberci, množství personálu pobíhajícího v hotelích, aby vše bylo dokonalé a švédské stoly prohýbající se pod množstvím jídel?

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 30.06.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Už se vám omrzely přepychové pokoje s drahými koberci, množství personálu pobíhajícího v hotelích, aby vše bylo dokonalé a švédské stoly prohýbající se pod množstvím jídel? Hučí vám v hlavě ze všech možných požadavků, zpráv i hluku měst? Vydejte se za klidem do přírody a ubytujte se v korunách stromů s výhledem na Ještěd. Treehouse provoněný dřevem a čerstvým vzduchem je to pravé pro všechny unavené páry, kamarády i kamarádky. Bez elektrické energie, a přesto v pohodlí. Součástí vybavení je venkovní ohniště s grilem, privátní sauna a v letních měsících i přírodní sprcha s vodou z vlastního pramene. Uvnitř domku je kuchyňka s lednicí (na bázi chladící gelové vložky) na uskladnění vlastních potravin, ale i s výběrem vín pro ještě příjemnější večery. V teple na terase Vás udrží luxusní chodící spací pytle SelkBag a uvnitř zase litinová kamna. Užijete si nezapomenutelné chvíle v Treehouse.

Co se bude dít?

Po příjezdu na místo setkání předložíte svůj zážitkový poukaz. Z místa srazu je to k Treehousu přibližně 750m. Za úhradu je možné objednat odvoz. Krátce Vás seznámíme se spotřebiči a rádi poradíme nejlepší turistické trasy. Doobjednejte si snídani, kterou si ráno můžete vytáhnout v košíku přímo na terasu Treehousu. Na obsahu snídaně se dohodneme po vašem příjezdu a určitě budete mít z čeho vybírat. Částku za snídani hradíte provozovateli. Check – in: od 14.00, check – out: do 10.00.

Co zážitek obnáší?

Poukázku v hodnotě 3 990,- Kč. Můžete ji využít ve Treehouse například na tento balíček služeb:
ubytování na jednu noc pro dva,
k dispozici káva, čaj, cukr, mléko,
privátní sauna,
topné dřevo.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku, výběr vín v ledničce, snídani. Spotřebovaná vína a snídani uhradíte při odjezdu.

Co dalšího se hodí vědět?

Počasí

V případě předpovědi velmi silného větru nebo silných bouřek bude sjednán náhradní termín.

Oblečení

Outdoorové, teplé přezůvky.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Zrušení závazné rezervace bez stornopoplatků je možné 8 pracovních dnů předem. Doporučujeme co nejčasnější rezervaci termínu po obdržení zážitkového poukazu. Bohužel nemůžeme ubytovat domácí mazlíčky.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Dobrý zdravotní stav, ubytování ve výšce, nutnost překonání schodů.

Pro koho

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Křižany

od 7 980,-


Podobné zážitky

Nejprodávanější

Dolní Morava

od 5 000,-

Dolní Morava

od 10 000,-

Dolní Morava

od 15 000,-

Pec pod Sněžkou

od 5 000,-

Pec pod Sněžkou

od 10 000,-

Pec pod Sněžkou

od 15 000,-

sleva 300 Kč Nejprodávanější

Evropa - dle výběru

1 290,- 990,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.