Prohlídka pro celou rodinu

Největší aquaponická farma v ČR

Vydejte se s celou rodinou na největší aquaponickou farmu v České republice.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Vydejte se s celou rodinou na největší aquaponickou farmu v České republice. Zažijete tu fascinující a neobvyklou podívanou, při které poznáte kouzlo farmaření budoucnosti. Návštěva tohoto vesmírného korábu aquaponického zemědělství nadchne dospělé i děti. Společně si tu rozšíříte své obzory a dočkáte se i ochutnávky zdejších produktů, po kterých se vždy jen zapráší. Pokud vaše rodina ráda podniká nevšední výlety, tento bude jako dělaný právě pro vás. Součástí poukazu je kromě jiného i balíček stripsů ze sumečka afrického, který si odvezete jako milou památku na tento zážitek.

Co se bude dít?

Po příchodu na farmu předložíte svůj zážitkový poukaz průvodci. Prohlídka obvykle začíná ve 13:00. Po prohlídce následuje ochutnávka produktů na venkovním posezení farmy nebo uvnitř (dle ročního období a počasí). Po ochutnávce je předán „balíček na doma“.

Co zážitek obnáší?

Prohlídka pro 4člennou rodinu aquaponické farmy s ochutnávkou produktů.
1x Balíček na přípravu rybích stripsů doma obsahuje:
1x Fishbox (650g marinovaný sumeček africký, 260g obalovací směs, 100g mix listových salátů, 100g tatarka z Rybí zahrady, 100g omáčka z pečených paprik).
1x Mátový sirup 0,5l.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Počasí

Nemá vliv.

Oblečení

Outdoorové, protiskluzová obuv.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav, farma nemá bezbariérový přístup.

Pro koho

Místo konání

Koupit zážitek

Podobné zážitkyKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.