Improvizační víkendový seminář

Chcete se konečně posunout o krok vpřed?

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 30.06.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

Chcete se konečně posunout o krok vpřed? Umět prezentovat své myšlenky přesvědčivým způsobem? Umět reagovat rychle, pohotově a s nadhledem v nečekaných situacích? Najít cestu k vlastní autenticitě a umět se vypořádat s chybou? Potom je pro vás jako stvořený víkendový improvizační workshop, kterým vás provede zkušený improvizátor a lektor improvizace. Ukáže vám, jak pracovat s trémou z veřejného vystupování nebo jak elegantně vybruslit z trapné situace, a ještě u toho rozesmát publikum!

Co se bude dít?

Po příchodu do divadla předložíte svůj zážitkový poukaz. Na začátku semináře proběhne představení a úvod do improvizace, kde se seznámíte s pravidly improvizace. Potom už bude následovat série improvizačních cvičení, které se budou prolínat s teorií zaměřená na vytváření si vlastní zkušenosti s improvizací. Vyzkoušíte si práci s partnerem v rámci improvizačních dialogů i jednotlivého mluveného projevu před publikem. Improvizační cvičení vám pomohou setrvat v přítomném okamžiku, umlčet vnitřního kritika, poradit si s chybou, naslouchat ostatním, vystoupit z komfortní zóny a hlavně si užijete spoustu legrace a zábavy! Celý workshop je zakončen skupinovou improvizací, ve kterém ukotvíte nově získané dovednosti. V průběhu semináře vás čeká malé občerstvení, kratší pauzy mezi bloky a jedna delší přestávka na oběd.

Co zážitek obnáší?

Dvoudenní herecký improvizační workshop,
drobné občerstvení ( k dispozici káva, čaj, voda),
fotografie ze semináře,
certifikát o absolvování základů improvizace.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

U nezletilých nutný doprovod rodiče či zákonného zástupce na zážitek a z něj. Semináře se neúčastní.

Oblečení

Pohodlné, další bude specifikováno podle typu představení.

Na co určitě nezapomenout

OP, zážitkový poukaz, další případné potřeby budou specifikovány podle typu představení.

Poznámka

Vhodné již od 12 let. Maximální počet účastníků ve skupině je 10.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Příznivý zdravotní stav bez pohybového omezení, vhodné od 12 let.

Místo konání

Koupit zážitek


Podobné zážitkyKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.