Víkendový herecký seminář v divadle Procity

Chcete se naučit základy herectví?

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Chcete se naučit základy herectví? Rádi byste zlepšili svůj projev, prezentační dovednosti a naučili se působit přirozeně a sebejistě? Toužíte proniknout do tajů herecké práce? Naučte se základní herecké techniky na víkendovém semináři a vyzkoušejte si, jaké to je propojovat svůj dech a hlas s pohybem a emocemi! Objevte tvůrčí osobnost v sobě samém a rozviňte v sobě dosud dřímající kreativitu!

Co se bude dít?

Po příchodu do divadla předložíte svůj zážitkový poukaz. Seminářem vás provede zkušená divadelní herečka a lektorka kurzů herectví. První den se naučíme základní herecké techniky. Začneme trochou teorie, kterou vzápětí proměníme v praktická herecká cvičení. Naučíme se správně dýchat a budeme pokračovat v rozvoji hlasového potenciálu a jevištní řeči. Následně se přesuneme k práci s tělem, jevištním pohybem, gestikulací a řečí těla. Na závěr si ukážeme, jak využívat při herecké tvorbě své emoce. Druhý den uvedeme tyto získané dovednosti do praxe pomocí praktických a sebepoznávacích cvičení, u kterých si společně užijeme kouzlo přítomného okamžiku na jevišti a spoustu zábavy, která u těchto aktivit přirozeně vzniká. Celý seminář je zakončen improvizovaným hereckým maratonem, jehož technika vás dovede „nejen“ k hereckému sebepoznání. V průběhu semináře vás čeká malé občerstvení, kratší pauzy mezi bloky a jedna delší přestávka na oběd.

Co zážitek obnáší?

Dvoudenní víkendový herecký seminář,
drobné občerstvení ( k dispozici káva, čaj, voda).

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

U nezletilých nutný doprovod rodiče či zákonného zástupce na zážitek a z něj. Semináře se neúčastní.

Oblečení

Pohodlné, další bude specifikováno podle typu představení.

Na co určitě nezapomenout

OP, zážitkový poukaz, další případné potřeby budou specifikovány podle typu představení.

Poznámka

Vhodné již od 12 let. Maximální počet účastníků je 10.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav bez pohybového omezení, vhodné od 12 let.

Pro koho

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele


Podobné zážitkyKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.