Hledání elixíru mládí

Historická úniková hra až pro 6 osob

Taky máte občas takový pocit, že čas utíká čím dál rychleji a dny, týdny, měsíce i roky vám protékají mezi prsty?

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Taky máte občas takový pocit, že čas utíká čím dál rychleji a dny, týdny, měsíce i roky vám protékají mezi prsty? Vydejte se s námi do Moravské Třebové a pátrejte tam po elixíru věčného mládí a užívejte si života déle. Hra vás vrátí v čase do roku 1616. Ladislav Velen ze Žerotína je majitelem panství a nejbohatší šlechtic na Moravě. Rád se obklopuje umělci, vzdělanci a alchymisty. Jeho pozvání přijal italský učenec Marcus Eugenius Bonacina, který se stal Velenovým osobním lékařem, astrologem a dvorním alchymistou. Bonacina se intenzivně zabývá výrobou tzv. „pitelného zlata“, aneb elixíru věčného mládí, či zdraví. Vše si pečlivě zapisuje pomocí kreseb v podobě tajných alchymistických symbolů, které mají sloužit jako šifry. Zažijete propojení mezi virtuálním světem a realitou kolem nás. Stačí jen stáhnout aplikaci, najít hru a vydat se za dobrodružstvím.

Co se bude dít?

Hru je možné hrát pouze v otevírací době zámku. Brána zámku se zavírá! Otevírací doba: duben – říjen 5:00 – 22:00; listopad – březen 6:00 – 20:00. Hra na čas vás může snadno dostat do tempa, ale důležité je vyřešit vše.
Hra funguje na všech zařízení s Android a iOS.
Stačí stáhnout na Google Play anebo App Store aplikaci Get Out Fun,
ve všední dny si zažádat o aktivační kód u provozovatele hry, který vám jej po ověření vašeho poukazu zašle do 48 hodin,
informace vám přijdou z emailu info@getoutfun.com s názvem Aktivace hry Get Out Fun,
aktivační kód vložíte do aplikace a hrajete.
Pro spuštění na zařízení s operačním systémem iOS (Apple) je třeba si hru aktivovat na svém účtu https://getoutfun.com/cz/login/ (vyplňte stejné přihlašovací údaje jako v aplikaci Get Out Fun).

Co zážitek obnáší?

Zážitkový poukaz na venkovní únikovou hru Hledání elixíru věčného mládí.
Hra pro 1-6 osob.
Obtížnost: Střední.
Doba trvání je přibližně 2 hodiny (dle vašich schopností).
Délka trasy cca 2 km.
Hra je v českém jazyce.
Přístup ke hře skrz mobilní aplikaci (funkční na systémech Android a iOS).

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání - parkoviště pod zámkem je placené. Lze zaparkovat i kousek dál na neplaceném parkovišti pod základní školou a na místo dojít pěšky. Další služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Maximální počet účastníků zážitku je 6.

Počasí

Nemá vliv na samotnou hru, hra se může hrát v jakémkoli počasí – osobní uvážení.

Oblečení

Záleží na vás.

Na co určitě nezapomenout

Doporučujeme mít s sebou nabitý mobilní telefon či tablet, případně power banku.

Poznámka

Hru je možné hrát pouze v otevírací době zámku. Brána zámku se totiž zavírá! Otevírací doba: duben – říjen 5:00 – 22:00; listopad – březen 6:00 – 20:00.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele


Podobné zážitkyKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.