Dárky k narozeninám pro ženu

Vyberte narozeninový dárek pro vaší ženu, holku nebo přítelkyni! Na knížku padne prach, kytka zvadne, ale vzpomínky na zážitek vydrží do konce života.


Dárky k narozeninám pro ženu

Ověřeno Darinou Nejprodávanější

vícero lokalit

Praha, Karlovy Vary, Říčany u Prahy, Hluboká nad Vltavou, Špindlerův Mlýn, Mladá Boleslav, Brno, Ostrava

1 650,-

Dolní Morava

od 5 000,-

Černá v Pošumaví

1 899,-

Písek u Jablunkova

od 4 990,-
Dárky k narozeninám pro ženu

Vyberte narozeninový dárek pro vaší ženu, holku nebo přítelkyni! Na knížku padne prach, kytka zvadne, ale vzpomínky na zážitek vydrží do konce života.

Adrenalinové zážitky pro ženy

Udělejte jí radost a darujte ji adrenalinem nabitý zážitek, který ji nadchne! Co takhle třeba kurz windsurfingu nebo skialpový kurz v Krkonoších? Tyhle dva kurzy jsou vhodné pro aktivní ženy, které se nebojí výzev.

Gastronomické zážitky pro dva

Darujte gurmánské dobrodružství i sobě s gastronomickými zážitky nebo aspoň doufejte, že vás vezme sebou. Každou ženu potěší degustační menu v prestižní restauraci U Malířů 1543. Romantika bude zaručená v pražské dominantě Tančícím domě, kde si pochutnáte na 4chodovém obědovém menu.

Wellness zážitky pro ženy

Dopřejte své partnerce chvilku klidu a relaxace s našimi wellness zážitky. Darujte ji olejovou thajskou masáž nebo masáž v luxusním zámku Mcely, kde se dokonce můžete i ubytovat a zažít romantický večer. Dopřejte si výlet do Orlických hor a zažijte wellness pobyt ve čtyřhvězdičkovém hotelu Vista, kde najdete mimo jiné wellness centrum pro váš odpočinek. Za wellnessem se společně odeberte do Železných hor do obce Seč, kde se nachází moderní čtyřhvězdičkový hotel Jezerka.


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.