Den v hračkářství Hamleys

Hračkářství Hamleys v Praze, to je svět, kde si rádi hrají děti i dospělí.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

nejprodávanější

Na co se budete těšit

Hračkářství Hamleys v Praze, to je svět, kde si rádi hrají děti i dospělí. Nechte si doporučit tenhle tip na zábavu pro celou rodinu a nebudete litovat. Objevte svět, kde zábava nikdy nekončí - objevte pražské hračkářství Hamleys. Vstupte do světa radosti a zázraků plného zábavných atrakcí, živého předvádění hraček, tematických akcí a tisíci kvalitních tradičních i nejmodernějších hraček pro děti každého věku … a nejen pro ně. Tak už na nic nečekejte a dopřejte svým malým i větším tuhle unikátní zábavu, kde se na hračky nemusejí jen dívat. Den v Hamleys se stane nezapomenutelným zážitkem pro všechny.

Co se bude dít?

Po vstupu do Hamleys se vydejte nejdříve k pokladnám. Ty naleznete vlevo po vstupu do Hamleys. Na pokladně předáte svůj zážitkový poukaz a poté vám pokladní předá poukázku na atrakce (kartička platí na kolotoč, autíčka na dálkové ovládání, bagry a zrcadlové bludiště), nákup a bonusový vstup na kolotoč. Po obdržení všech poukázek se můžete vydat na cestu nikdy nekončící zábavy ve světě plném hraček. Na kolotoč nezapomeňte využít svoji bonusovou poukázku. Při vyčerpaní kreditu je kartičku možné dobít na informacích v přízemí vpravo. Poukázku na nákup uplatníte na pokladnách při placení vybraných produktů. Zážitek je ideální pro rodinu s dětmi.

Co zážitek obnáší?

Poukázku na atrakce v hodnotě 500Kč, poukázku na nákup v hodnotě 500Kč, rodinný vstup na kolotoč jako bonus. S Hamleys kartičkou na atrakce máte 10% slevu na vstup do těchto atrakcí: Mercuria Lasergame, Motýlí dům, Virtuální realita DIVR.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, vstup do Motýlího domu, Mercuria Laser Game, Virtuální reality DIVR a Arkádového centra Gamecity.

Co dalšího se hodí vědět?

William Hamley, zakladatel v dnešní době nejznámějšího hračkářství světa, vyrůstal v anglickém Cornwallu. Mohl se tak snadno stát chudým horníkem nebo rybářem, jak bylo ve zdejším hrabství v 18. století častým zvykem. Naštěstí pro všechny děti i dospělé s dětskou duší a hravostí se tak nestalo. Už od dětství měl William jedno velké přání a sen – otevřít to nejsenzačnější hračkářství na světě! Tenhle dětský sen se skutečně splnil a v roce 1760 otevřel William Hamley v Londýně první hračkářství Hamleys.

V roce 1937 se z Hamleys stává fenomén, protože Williamova láska k hračkám šla ruku v ruce s jeho touhou kouzlit dětem úsměv na tváři. Jeho obchod byl brzy plný těch nejnovějších a nejzábavnějších hraček, které si v té době děti mohly jen představit. To hlavní, co odlišovalo Hamleys od běžného hračkářství ale bylo, že si tady děti mohly hračky vyzkoušet a ne se jen dívat. V době, kdy na britský trůn usedla královna Viktorie, bylo Hamleys mezi Brity už známým pojmem.

Velkou ranou pro hračkářství byl rok 1931 a s ním spjatý Černý pátek. Světová ekonomická krize Hamleys, stejně jako mnohé další podniky, těžce poznamenala. Obchody se zastavily a v hračkářství utichl dětský smích. Hamleys muselo zastavit koňské povozy s dodávkou dalších hraček a hračkářství tak bylo na několik let zavřeno.

Naštěstí pro nás ale v roce 1938 původní myšlenku Williama Hamleyho převzal londýnský podnikatel Walter Lines a na Regent street začal obnovovat zašlou slávu nejbáječnějšího hračkářství světa. Odměnou mu byl rychlý návrat dětského smíchu i zákazníků do jeho obchodu a také lukrativní kontrakt. Roku 1938 bylo Hamleys oficiálně jmenováno dodavatelem hraček pro britskou královskou rodinu (což platí dodnes). A Hamleys je zpátky! Firma Waltera Linese a jeho dvou bratrů – Tri-ang Toys, byla v roce 1947 největším výrobcem hraček na světě.

Budova Londýnského hračkářství přečkala i další nevlídné období a to druhou světovou válku. V roce 1940, kdy zuřila v Evropě, se letecká bitva o Británii odehrávala přímo nad střechami londýnského Hamleys. Hračkářství ale přečkalo pět leteckých útoků a bombardování od německé Luftwaffe. Sílu skvělého snu Williama Hamleyho tak nezastavil ani největší válečný konflikt 20. století.

Úchvatný svět zábavy si postupem let získal celý svět a stal se z něj fenomén. Dnes provozuje Hamleys více než 110 prodejen po celém světě. Hamleys v srdci Evropy bylo otevřeno v květnu 2016 v Praze v ulici Na Příkopě, kde všem návštěvníkům nabízí unikátní koncept obřího hračkářství spojeného se zábavním parkem. Tisíce hraček, spousta atrakcí a 3 patra plná zábavy. Svojí velikostí se řadí k největším hračkářstvím v Evropě. To je Hamleys v Praze – sen, který se stal skutečností!

Počasí

Nemá vliv.

Oblečení

Pohodlné.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Tento zážitek není nutné rezervovat předem. Můžete se dostavit kdykoliv v otevírací době Hamleys, která je uvedena na https://www.hamleys.cz/prodejny. Poukázku na atrakce není nutné jednorázově vyčerpat. Nevyčerpaná hodnota kreditu zůstává na kartě a lze ji využít v budoucnosti. Platnost kartičky na atrakce je neomezená. Poukázku na nákup je nutné jednorázově využít v den čerpání zážitku. Hodnota kreditů se nepřevádí. Zážitku se mohou účastnit 2 dospělí a 2 děti nebo 1 dospělý a 3 děti. Záleží na vás.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Hodnocení zážitku

4.9 (11 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitekKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.