Focení s hady

Láká vás netradiční focení? Chcete zažít nevšední zážitek se zvířaty? Přijďte do ateliéru Pavla Vyskočila a nechte se vyfotit s hady, nebojte nekoušou.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Na focení si můžete vzít různé outfity a fotograf je spáruje s hadem, který se k outfitu nejvíce hodí. Vybrat si budete moct 5 fotografií, které fotograf vyretušuje, pošle vám do internetové galerie a zároveň je vytiskne. Kromě fotek a skvělého zážitku se seznámíte s životem hadů a dozvíte se zajímavosti z jejich chovu. Zažijte toto nevšední focení, zapište se mezi odvážlivce a odneste si skvělé fotky, jako krásnou vzpomínku.

Co se bude dít?

Na začátku budete přivítání fotografem Pavlem Vyskočilem a jeho manželkou Jarkou, která má na starost péči a manipulaci s hady. Nejprve předložíte svůj zážitkový poukaz a následně vám vysvětlí, jak s hady manipulovat a čemu se vyvarovat, aby celé focení bylo pro zvíře i vás bezpečné. V průběhu vám povypráví zajímavosti o zvířatech a jejich zkušenosti s chovem. Dohodnete se také na výsledné podobě fotografií, zkonzultujete společně outfity, které jste si přinesli a s fotografem vyberete 2 - 3 vhodné hady tak, aby ladily s oblečením a vzájemně jste se doplňovali. Následně se s nimi seznámíte a zkusíte si s nimi manipulovat v konkrétní póze pro vytvoření fotografií. Po osvojení manipulace s hady přejdete k focení, při kterém je chovatelka Jarka vždy na blízku a pomáhá při práci s hadem. Během focení postupně prostřídáte 2-3 hady. Do 48 h po focení obdržíte náhledovou galerii, kde si vyberete 5 fotografií. Ty budou finálně upraveny, vyretušovány a vytištěny. Fotky dostanete v chráněné internetové galerii, ze které si je můžete stáhnout v plné velikosti, a všechny dostanete i vytištěné ve formátu 30 x 20 cm. Na jejichž předání se dohodnete v průběhu focení.

Co zážitek obnáší?

Focení s hady,
výsledkem bude 5 fotografií v digitální i tištěné podobě (tisk ve formátu 30x20cm).

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku (líčení - při rezervaci termínu je možno doobjednat služby vizážistky - doplatek se hradí na místě).

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Je možný, (maximálně 2osoby pouze jako divák).

Oblečení

Pohodlné společenské (více viz poznámka).

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Pro focení si vyberte ideálně pohodlné společenské bez vzorů a výrazných barev, čisté lodičky nebo boty pro přezutí do ateliéru (možno vzít více variant a v průběhu focení obměnit). Doporučujeme před focením nepoužívat parfém, který by v hadech mohl evokovat pachy z přírody. Oblečení ve kterém se budete fotit, by před focením nemělo být v kontaktu s domácími mazlíčky (zejména hlodavci, kočky a psy). Minimální věk účastníků je 6 let (u nezletilých osob je nutná přítomnost zákonného zástupce na místě focení).

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Zážitek je zcela nevhodný pro osoby s fobií na hady. Doporučeujeme dobrý zdravotní stav bez nachlazení a virových onemocnění.

Pro koho

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitekKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.