Mám poukaz |Mcelská Aroma masáž

Dopřejte si či věnujte Masáž se vzácnými masážními oleji z kolekce MCELY BOUQUET (heřmánkovým, řebříčkovým nebo sedmikráskovým), které vznikají přímo v zámecké laboratoři a navazují na tamní bylinkářkou tradici.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2023

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

Dopřejte si či věnujte Masáž se vzácnými masážními oleji z kolekce MCELY BOUQUET (heřmánkovým, řebříčkovým nebo sedmikráskovým), které vznikají přímo v zámecké laboratoři a navazují na tamní bylinkářkou tradici. Udržitelný přístup a tradice v kombinaci s prvotřídními masérskými technikami se snoubí v tomto zážitku.

Co se bude dít?

Uvítáme Vás bylinným nápojem. Vaše masáž poté započne uvítacím rituálem včetně peelingu a poté se již ponoříte do hluboké relaxace. V případě příznivého počasí si můžete Váš den doplnit o procházku v 5-ti hektarovém anglickém parku, či si bezplatně zahrát kroket, pétanque a badminton.

Co zážitek obnáší?

Bylinný nápoj na uvítanou,
uvítací rituál před masáží vč. peelingu,
celotělová masáž (60 min.),
možnost si zahrát kroket, petanque, badminton v anglickém parku.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku

Co dalšího se hodí vědět?

Vlastní značka přírodní kosmetiky Mcely BOUQUET - Kosmetické produkty se míchají ručně v zámecké laboratoři v malých sériích pouze z nejčerstvějších a nejčistších, chemicky neupravených ingrediencí. Léčivou podstatou jsou vzácné esenciální oleje, vlastní bylinné extrakty a použití tradičních alchymistických postupů. Kosmetika omlazuje a léčí tělo, uklidňuje mysl a povznáší ducha.

Pětihektarový anglický park – Návštěvu Chateau Mcely doporučujeme spojit s procházkou pětihektarovým parkem, kterým je zámek obklopen. V parku se střídá krásný anglický trávník s autentickými českými loukami doplněných o několik staletých dubů. Skrývá se zde i multifunkční sportovní hřiště, dětské hřiště s domečkem zámecké princezny Nely, fontána splněných přání, přírodní koupací jezírko s terapeutickým apartmánem a vířivkou pod širým nebem nebo třeba ohniště na rodinné opékání špekáčků.

Bylinková a květinová zahrádka – Zastavte se v srdci parku, v království zámeckého zahradníka. Přivoňte si k bazalce, meduňce, oreganu či mátě a kytičkám určeným pro dekoraci zámku. Po parku se na devíti svazích rozrůstá kolekce bylin Devatera kvítí, které se využívají v lázních a v zámecké laboratoři při výrobě přírodních kosmetických produktů Mcely Bouquet.

Počasí

Má vliv pouze na případné venkovní aktivity.

Oblečení

Smart casual.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Na co se ptáte nejčastěji?

 • Otázky a odpovědi

  Q: Lze připravit vegetariánské menu?

  A: Ano, je to možné.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Pro koho

K jaké příležitosti

Hodnocení zážitku

5 (218 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5

Místo konání

Koupit zážitek


Podobné zážitkyKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

Prožijte nezapomenutelné chvíle s Vašimi blízkými – darujte jim zážitek jako dárek a ukažte jim, jak moc si jich vážíte, jak moc je máte rádi! Naše zážitková agentura Vám umožní darovat netradicní dárky a potešit tak opravdu každého. Dárky od Alergie potešily už sta tisíce zákazníku.