Peeling a masáž obličeje i dekoltu

Zenlift – omlazující péče o pleť

Dopřejte si zkrášlující rituál v podobě hloubkové masáže, která se pozitivně projeví na zpevnění vašich kontur a zredukování vrásek.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Dopřejte si zkrášlující rituál v podobě hloubkové masáže, která se pozitivně projeví na zpevnění vašich kontur a zredukování vrásek. V krásném studiu vás během hodinové návštěvy nejdříve bude čekat peeling, který vaši pleť krásné rozjasní a zároveň ji zbaví nahromaděných tekutin a otoků z důvodu stagnace lymfy. Následovat bude hloubkově provedená masáž a to jak vašeho obličeje, tak i dekoltu. Masáž se provádí za pomoci speciálního másla Karité, které napomáhá k uvolňování obličejových svalů a nejrůznějších napětí v nich. Završením bude anti-agingová maska Japonais. Ta spolu s fíkovým olejem vaší pleti dodají mladistvý vzhled a to s téměř okamžitým účinkem.

Co se bude dít?

Po příchodu na místo konání předložíte svůj zážitkový poukaz. Poté Vás čeká úvodní peeling. Následuje hloubková masáž máslem Karité a poté Anti-age maska Japonais a fíkový olej. Závěrečná masáž dekoltu, vlasové pokožky a rukou završí rituál péče o Vaši pleť.

Co zážitek obnáší?

60 minutová péče o pleť - hloubková masáž obličeje s liftingovými a omlazujícími účinky za použití japonské kosmetiky.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Není možný.

Počasí

Nemá vliv.

Oblečení

Pohodlné.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav bez známek onemocnění - zážitek není vhodný absolvovat ani při nachlazení, ať už se jedná pouze o počátek nemoci nebo je nemoc na ústupu. Není vhodné pro těhotné ženy či do 3 měsíců po porodu.

Pro koho

K jaké příležitosti

Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Náš tip

Praha

2 500,-

Praha

2 600,-


Podobné zážitky

Ověřeno Darinou Nejprodávanější

vícero lokalit

Praha, Karlovy Vary, Říčany u Prahy, Hluboká nad Vltavou, Špindlerův Mlýn, Mladá Boleslav, Brno, Ostrava

1 650,-

Ostrava

Praha, Karlovy Vary, Říčany u Prahy, Hluboká nad Vltavou, Špindlerův Mlýn, Mladá Boleslav, Brno

1 650,-

Plzeň

1 350,-

Litoměřice

2 299,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.