Kurz programování pro děti

Staň se programátorem

Baví tě vše, co se počítačů týká?

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Baví tě vše, co se počítačů týká? Chceš proniknout do tajů programování? A co se zdokonalit v ovládání digitální techniky? To vše a ještě víc tě naučí ve škole Logiscool. Nejen že tě naučí programovat, ale připraví tě na budoucnost, budeš rozvíjet logické i kreativní dovednosti a vůbec nevadí, jestli nejsi premiantem. A i když z tebe nebude hned programátor, vůbec to nevadí, protože díky kurzu v Logiscool se naučíš rychle a efektivně ovládat digitální techniku a využít ji ve svůj prospěch nejen ve škole, ale také v budoucí profesi. Zkus si naprogramovat vlastní hru, pronikneš do tajů programování a pochopíš princip, na němž fungují různé aplikace. Odměnou ti bude nejen možnost si svou vlastní hru zahrát, ale také pocit dobře provedené práce a uznání okolí.

Co se bude dít?

Po obdržení zážitkového poukazu je třeba si na webu Logiscool vybrat konkrétní kurz podle věku a úrovně. Pokud si nejsi jistý/á, co vybrat, obrať se na nás do Logiscool. Poté, co si vybereš kurz i datum jeho zahájení, proveď registraci. Pak už jen musíš přijít na první hodinu a nebo se připojit online – podle toho, jakou jsi při registraci zvolil možnost. Kurzy začínají obvykle v září a v únoru, registruj se do zvoleného kurzu co nejdřív (nejpozději však měsíc před zahájením kurzu). Lekce probíhá jednou týdně, můžeš zvolit kurz buď na pobočce (Praha 3 Flora, nebo Praha 5 Arbesovo náměstí), nebo online. Máme kurzy pro začátečníky i pokročilé, děti rozdělujeme do věkových kategorií: 1.-2.třída, 2.-4.třída, 4.-6.třída, 6.-9.třída a 14+. Přesný termín a obsah jednotlivých kurzů lze najít na www.logiscool.com/cz/courses/. Při online výuce je nutné, aby dítě mělo doma počítač nebo notebook se stabilním přístupem k internetu a vestavěným nebo externím mikrofonem.

Co zážitek obnáší?

Kurz o 17 lekcí po 90 minutách,
veškeré vybavení,
vedení zkušeného lektora,
možnost náhrady až 3 lekcí během semestru.
U online výuky je v ceně navíc jedna individuální konzultace s lektorem zdarma.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec obsahu balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Logiscool je mezinárodní škola programování, která vznikla v roce 2014 a od té doby expandovala do 16 zemí, v roce 2016 otevřela první pobočku i v České republice.

Díky zkušenosti více než 70 tisíců studentů, kteří našimi kurzy prošli, disponujeme unikátní výukovou platformou. Systém umožňuje začít relativně malým dětem u naprostých základů a postupně dojít až k pokročilé práci s kódem. Dá se to přirovnat k výuce hry na hudební nástroj – každý level se naučíte něco a stále postupujete kupředu.

Doprovod

Není nutný, rodiče mohou na příchod dítěte počkat na pobočce.

Oblečení

Běžné, jako do školy.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz na první zahajovací hodinu kurzu.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Místo konání

Koupit zážitek

Podobné zážitky

Nejprodávanější

Praha

2 420,-

Pardubice

4 500,-

Náš tip

Praha

1 399,-

Bečov nad Teplou

od 2 999,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.