Mám poukaz |Tandemový seskok

Láká Vás pohlédnout na svět z výšky?

 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2023

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

náš tip
nejprodávanější

Na co se budete tešit

Láká Vás pohlédnout na svět z výšky? Zamrazí Vás v zádech při pomyšlení, že i Vy byste mohli prolétnout skrz oblaka? A co teprve to nepopsatelné ticho „tam nahoře“… Na vlastní kůži prožijete vzrušení při přípravě ke vzletu, let letadlem do výšky i 4000 metrů a nezapomenutelný pohled do oblak z otevřených dveří letadla. Při výskoku Vás zaplaví adrenalin a pak nádherný pocit z volného pádu. Už s otevřeným padákem si prohlédnete okolní krajinu z ptačí perspektivy a postupně se budete snášet blíže a blíže k zemi, na které nakonec přistanete s širokým úsměvem plni nezapomenutelných dojmů.

Co se bude dít?

Po příjezdu na letiště, samozřejmě se zástupem podporovatelů, se vydáte do naší ,,kanceláře“ . S trochou obavy a velkou nedočkavostí vyplníte důležité formuláře. To, abychom věděli kdo jste, odkud jste k nám přijeli, jak jste velcí….., ale hlavně, že jste dorazili a mooooc se těšíte :-) Po nezbytných formalitách se převléknete do našeho nebo Vašeho pohodlného oděvu a můžete nasávat atmosféru našeho krásného nového prostředí. Na seskok Vás bude připravovat od samého začátku Váš tandem-pilot. Po startu do výšky 3-4tis. bude následovat asi 20ti minutový vyhlídkový let letadlem s nádherným výhledem na okolní krajinu. Před výskokem si Vás tandem-pilot připoutá, následuje výskok a volný pád asi 40-60sec., který je snad jedinou částí zážitku, který nelze slovy skutečně popsat, ten se musí zažít. Nezažiješ, nepochopíš ;-). Po otevření padáku jej budete moci sami řídit až téměř do přistání. To je zpravidla hladké a završí Váš zážitek z tandemového seskoku. Během celého zážitku bude tandem pilot pořizovat záznam na kameru, aby byl uchován právě ten moment, který nelze popsat slovy. Po přistání Vám bude umožněno podívat se na obrazovce v zázemí, jak Vám to slušelo a Vy se můžete stále ještě rozhodnout pro zhotovení videa či fotek, kterým/i se hned druhý den můžete chlubit přátelům, známým, rodině…

Co zážitek obnáší?

Zhruba 10-15ti minutová příprava před seskokem,
let letadlem do seskokové výšky,
samotný seskok s tandempilotem,
zapůjčení tandempilota s padákem a veškerého potřebného vybavení (kombinéza, šátek, rukavice, spec. brýle),
certifikát o provedení seskoku.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Je možný.

Počasí

Tandemové seskoky jsou závislé na počasí, nelze skákat při silném větru, velké oblačnosti, srážkách.

Oblečení

Pohodlné sportovní oblečení, sportovní boty.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Tandemový seskok může absolvovat kdokoli zdravý ve věku od 8 do 100 let, minimální tělesné výšky 120cm a maximální váze 110 kg. Při rezervaci termínu je poptáván pouze den konání zážitku, přesná hodina bude sdělena dodavatelem cca 1 až 2 dny před termínem konání na základě letového plánu. Cena za dokoupení zhotoveného videa či fotoseriáu se řídí aktuálním ceníkem provozovatele tandemů.

Na co se ptáte nejčastěji?

 • Otázky a odpovědi

  Q: Mohu mít vlastí kameru na natáčení?

  A: Bohužel z bezpečnostních důvodů ne.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Není vhodné pro kardiaky, epileptiky, diabetiky.

Pro koho

K jaké příležitosti

Hodnocení zážitku

4.7 (51 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

náš tip

Mladá Boleslav

od 6 200,-


Podobné zážitkyKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.